НОВОСТИ ДНЯ: Українські військові взяли Лиман під контроль  Зонд NASA показав поверхню крижаного супутника Юпітера  Вивели війська на більш вигідні позиції: у Міноборони РФ вперше прокоментували поразку у Лимані  "Сьогодні не до правил": Подоляк розповів, чому в України є шанси вступити до НАТО  У Криму палає аеропорт "Бельбек", що біля Севастополя  Україна скоро повернеться до Криму: Буданов назвав коли  Прикордонники отримали сучасні патрульні катери від ЄСвсе новости дня
Бізнес
Економіка
14.08.2022 410

НБУ продовжить посилений нагляд за ринком готівкової торгівлі валютою

Національний банк України продовжуватиме посилений нагляд за ринком торгівлі іноземною валютою в готівковій формі, зокрема, практикуватиме позапланові виїзні перевірки.

Про це повідомляє пресслужба регулятора.

Зазначається, що Нацбанк провів зустріч із керівниками та ключовими власниками десяти найбільших учасників ринку торгівлі готівковою валютою. Зокрема, сторони обговорили особливості дотримання оновленої регуляторної бази.

"Національний банк попередив, що продовжуватиме здійснювати посилений нагляд за цим сегментом ринку фінансових послуг, зокрема шляхом проведення позапланових виїзних перевірок", - повідомляє пресслужба НБУ.

Крім того, учасники зустрічі обговорили питання законодавчої ініціативи про особливості оподаткування для небанківських фінустанов, які здійснюють торгівлю валютними цінностями в готівковій формі.

НБУ та учасники ринку також обговорили спільні кроки ринку та регулятора, спрямовані на стабілізацію ситуації в готівковому сегменті валютного ринку, а також забезпечення захисту прав споживачів фінпослуг.

Регулятор наголосив учасникам ринку на необхідності дотримання вимог нормативно-правових актів Національного банку та недопущення спекуляцій.

Оценка материала:

5.00 / 1
НБУ продовжить посилений нагляд за ринком готівкової торгівлі валютою 5.00 5 1
Бізнес / Економіка
14.08.2022 410
Еще материалы раздела «Економіка»