НОВОСТИ ДНЯ: Українські військові взяли Лиман під контроль  Зонд NASA показав поверхню крижаного супутника Юпітера  Вивели війська на більш вигідні позиції: у Міноборони РФ вперше прокоментували поразку у Лимані  "Сьогодні не до правил": Подоляк розповів, чому в України є шанси вступити до НАТО  У Криму палає аеропорт "Бельбек", що біля Севастополя  Україна скоро повернеться до Криму: Буданов назвав коли  Прикордонники отримали сучасні патрульні катери від ЄСвсе новости дня
Життя та Стиль
Суспільство
14.08.2022 303

У Дії з’явиться дозвіл на виїзд дитини за кордон

У Міністерстві цифрової трансформації працюють над цифровізацією сфери нотаріату, де першою електронною послугою стане оформлення дозволу на виїзд дитини за кордон у застосунку «Дія».

Про це віцепрем'єр-міністр – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров повідомив у Телеграмі.

Він зазначив, що команда міністерства працює над цифровізацією сфери нотаріату.

"Оформлення дозволу на виїзд дитини за кордон з використанням цифрового підпису буде однією з перших послуг електронного нотаріату. Все буде дуже просто. Не треба походів до нотаріуса. Потрібно лише, щоб в обох батьків була Дія, і один з них надав згоду", - написав міністр.

За словами Федорова, дані з Дії будуть вноситися до реєстру, де прикордонники зможуть перевірити дозвіл. Віцепрем'єр розраховує на підтримку відповідної законодачої ініціативи парламентом у другому читанні. Згодом Мінцифри планує цифровізувати інші нотаріальні послуги.

Оценка материала:

5.00 / 1
У Дії з’явиться дозвіл на виїзд дитини за кордон 5.00 5 1
Життя та Стиль / Суспільство
14.08.2022 303
Еще материалы раздела «Суспільство»