НОВОСТИ ДНЯ: Українські військові взяли Лиман під контроль  Зонд NASA показав поверхню крижаного супутника Юпітера  Вивели війська на більш вигідні позиції: у Міноборони РФ вперше прокоментували поразку у Лимані  "Сьогодні не до правил": Подоляк розповів, чому в України є шанси вступити до НАТО  У Криму палає аеропорт "Бельбек", що біля Севастополя  Україна скоро повернеться до Криму: Буданов назвав коли  Прикордонники отримали сучасні патрульні катери від ЄСвсе новости дня
Політика
Росія
15.08.2022 498

Експерти ISW: Москва затримує виплати контрактникам, яких відправили в Україну

Російські резервісти і члени "добровольчих" загонів повідомляють, що російська влада не виплатила раніше обіцяні грошові кошти.

imgonline_com_ua_resize_kckudhfgejut_1300x820_15_650x410_15.08.22

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на ISW.

Повідомляється, що російська влада призначала новобранців без досвіду на посади командирів на рівні роти або вище, не забезпечували солдатів достатньою кількістю їжі, боєприпасів або сигарет, не забезпечували похорон солдатів-добровольців, загиблих в бою, і залишали солдатів у віддалених районах Росії без транспорту додому після закінчення терміну їх контрактів.

Кілька добровольців заявили, що в підрозділах з ними поводилися гірше, ніж з рядовими контрактниками. Тим часом російські чиновники відправили контрактників, які відмовляються воювати після їх відправки в Україну, в спеціальні табори. Місця тимчасового ув'язнення розташовані в Попасній та Брянці Луганської області.

Нагадаємо, раніше в Росії заговорили про те, що окупаційні війська в Україні, можуть опинитися в"дуже драматичному положенні до кінця літа".

Оценка материала:

5.00 / 2
Експерти ISW: Москва затримує виплати контрактникам, яких відправили в Україну 5.00 5 2
Політика / Росія
15.08.2022 498
Еще материалы раздела «Росія»