НОВОСТИ ДНЯ: Українські військові взяли Лиман під контроль  Зонд NASA показав поверхню крижаного супутника Юпітера  Вивели війська на більш вигідні позиції: у Міноборони РФ вперше прокоментували поразку у Лимані  "Сьогодні не до правил": Подоляк розповів, чому в України є шанси вступити до НАТО  У Криму палає аеропорт "Бельбек", що біля Севастополя  Україна скоро повернеться до Криму: Буданов назвав коли  Прикордонники отримали сучасні патрульні катери від ЄСвсе новости дня
Політика
Україна
15.08.2022 643

"Омріяний СРСР близько": у Зеленського відреагували на рішення Польщі припинити видавання віз росіянам

У Польщі планують розробити механізм, який дозволить припинити видачу віз громадянам Росії.

46d82923db577db5d8a15ec686239064_15.08.22

Це дозволить росіянам пошвидше повернутись в "омріяний СРСР".

Про це написав голова Офісу президента Андрій Єрмак.

"Польща також приєднується до рішення Фінляндії, Естонії, Латвії та Данії у їхній спробі запровадити загальноєвропейську заборону на видачу туристичних віз для росіян. Візовий бан наступає на росію. Омріяний ними срср вже близько", - наголосив Єрмак.

Зазначимо, що у Польщі підтримують подальше запровадження санкції проти держави-окупантки та працюють над тим, щоб розробити механізм, який дозволить припинити видавання віз росіянам. Заступник міністра закордонних справ Польщі Пьотр Вавжик наголосив, що в Європейському союзі є великі країни, які виступають проти того, щоб росіянам припинили видавати візи. Зокрема, це - Німеччина, Франція та Нідерланди. Натомість Вавжик наголосив, що через це Польща самостійно працює над тим, щоб обмежити видачу шенгенських віз росіянам.

Оценка материала:

5.00 / 1
"Омріяний СРСР близько": у Зеленського відреагували на рішення Польщі припинити видавання віз росіянам 5.00 5 1
Політика / Україна
15.08.2022 643
Еще материалы раздела «Україна»