НОВОСТИ ДНЯ: Українські військові взяли Лиман під контроль  Зонд NASA показав поверхню крижаного супутника Юпітера  Вивели війська на більш вигідні позиції: у Міноборони РФ вперше прокоментували поразку у Лимані  "Сьогодні не до правил": Подоляк розповів, чому в України є шанси вступити до НАТО  У Криму палає аеропорт "Бельбек", що біля Севастополя  Україна скоро повернеться до Криму: Буданов назвав коли  Прикордонники отримали сучасні патрульні катери від ЄСвсе новости дня
Політика
Україна
15.08.2022 1842

"Зламу хребта армії РФ" поки немає, треба готуватися до затяжної війни - генерал ЗСУ

Генерал ЗСУ Сергій Кривонос погоджується із словами очільника військової розвідки Великої Британії генерала Джима Гокенгалла про затяжну війну.

722f3c9d82d71adf12c0d37b1ae66ebe_15.08.22

Генерал ЗСУ наголосив, що британські військові - це професійні стратеги, тому їм варто вірити.

Про це 24 каналу розповів генерал ЗСУ, перший заступник командувача ССО у 2016 − 2019 роках Сергій Кривонос.

"Британці як військові стратеги мають чудовий досвід і вони завжди кажуть правду, а не намагаються комусь сподобатися", – зауважив Кривонос.

Генерал ЗСУ попередив про "важкі бої та втрати" і додав, що про жоден "злам хребта російської армії" поки не йдеться. Він закликав готуватися до затяжної війни всій державі. Оскільки, за його словами, росіяни мають більший запас стратегічний, що стосується і нафти, і пального, і техніки, і оборонні підприємства, які цілодобово випускають продукцію,на відміну від України.

"В першу чергу, це підготовка державної економіки до цієї війни, підготовка інфраструктури та підготовка навчених людських ресурсів (військових - ред.) для поповнення втрат на фронті. Без цього неможливе продовження війни", – пояснив Кривонос.

Нагадаємо, партизани у тимчасово окупованому Мелітополі Запорізької області підірвали залізничний міст. Через це окупанти в істериці кинулись розшукувати патріотів України, проте нікого так і не знайшли.

Оценка материала:

5.00 / 3
"Зламу хребта армії РФ" поки немає, треба готуватися до затяжної війни - генерал ЗСУ 5.00 5 3
Політика / Україна
15.08.2022 1842
Еще материалы раздела «Україна»