НОВИНИ ДНЯ: Спека замість прохолоди? Що буде з погодою в Україні 22 липня і коли все зміниться  Всесвіт кардинально змінить долю цих знаків Зодіаку до кінця липня  Україна знайшла новий ефективний спосіб бити по тилу в РФ, - Business Insider  Зеленський готує заміну Сирському: джерела BBC розкрили деталі про призначення головкома  У Кремлі вигадали нову причину війни проти України  У Москві знайшли мертвим ще одного топменеджера: увагу привернула одна деталь  Вступ до коледжів після 9 та 11 класів: як проходитимуть іспити у 2026 роцівсі новини дня
Життя та Стиль
Столиця
15.08.2022 702

З початку повномасштабної війни в Києві затримали 313 диверсантів, - Нацполіція

З початку повномасштабного вторгнення Росії в Києві затримали 313 потенційних учасників 23-х диверсійно-розвідувальних груп ворога.

Про це в інтерв'ю "Інтерфакс-Україна" розповів начальник ГУ Нацполіції Києва Іван Вигівський.

"За час війни у Києві затримано 313 потенційних учасників 23 ДРГ. Звісно, не всі факти знайшли своє підтвердження, але цих 313 осіб, які пройшли за обліками, передано СБУ. Спецслужба далі вже займалася їх документуванням", - розповів керівник столичної поліції.

Він повідомив, що наразі в Києві працюють 10 оперативних груп із виявлення ДРГ.

На запитання про те, чи багато може бути ворожих агентів нині в столиці, Вигівський сказав: "Потенційно може бути багато. Але для вчинення злочинів потрібна підготовка, певні можливості – це все не так просто. Можливо, хтось якісь ідеї і виношує, але реалізувати їх складно".

У цьому контексті Вигівський наголосив, що кимінальний елемент "максимально перебуває під контролем і органів поліції, і інших правоохоронних органів".

"А щодо того, що в Києві і взагалі в нашій державі є люди, які, скажімо так, мають "інші погляди", це справді має місце", - додав він.

Оценка материала:

5.00 / 2
З початку повномасштабної війни в Києві затримали 313 диверсантів, - Нацполіція 5.00 5 2
Життя та Стиль / Столиця
15.08.2022 702
Еще материалы раздела «Столиця»