НОВОСТИ ДНЯ: У Тихому океані утворився острів, який швидко збільшується: NASA показало фотографію  "Чи то президент — ідіот, чи старець — несправжній": зустріч Путіна з шаманом на Валдаї не увінчалася успіхом  Прогноз інфляції на 30%: насамперед зросте ціна на продукти  "Зараз не 1812, 1914 або 1941 рік": в ISW назвали "промахи" Путіна щодо "спецоперації" і мобілізації  Мобілізованих росіян кинуть на війну майже без підготовки - британська розвідка  Битва за Лиман: військовий експерт пояснив, чому вона важлива для ЗСУ  Якщо США передадуть Україні танки, це зроблять і країни ЄС – Зеленськийвсе новости дня
Політика
Росія
16.08.2022 392

Путіну примарилося, що Росія має багато союзників і однодумців на різних континентах

Російський диктатор Володимир Путін, який розв'язав війну в Україні, заявив, що Російська Федерація має багато союзників і однодумців на різних континентах.

За "самовіддану" підтримку країни-терористки Путін готовий запропонувати своїм союзникам та партнерам нові зразки російських озброєнь, яким "немає аналогів у світі". Пише ТСН. 

Про це очільник Кремля сказав під час виступу на відкритті форуму "Армія-2022", передають російські засоби масової пропаганди.

Путін перерахував партнерів та однодумців РФ. Звичайно, у цьому списку немає європейських держав, а лише - країни Африки, Азії та Латинської Америки.

"Ми високо цінуємо те, що наша країна має багато союзників, партнерів, однодумців на різних континентах. Це держави, які не прогинаються перед так званим гегемоном, їхні лідери виявляють справжній чоловічий характер та не прогинаються", - заявив Путін.

"Багато зразків перспективних озброєнь РФ роками і десятиліття випереджають зарубіжні аналоги, значно перевищують їх за характеристиками. Росія готова постачати продукцію свого ОПК країнам-союзникам", - сказав російський президент.

Як повідомляли раніше, російський диктатор Володимир Путін заявив, що його війська чітко виконують усі цілі "спецоперації" на Донбасі.

Оценка материала:

5.00 / 1
Путіну примарилося, що Росія має багато союзників і однодумців на різних континентах 5.00 5 1
Політика / Росія
16.08.2022 392
Еще материалы раздела «Росія»