НОВОСТИ ДНЯ: Вчені знайшли унікальну грамоту 14 століття короля Русі-України: всі подробиці  “Лукашенко не дасть жодного автомата”: експерт оцінив перспективи мобілізованих в РФ на території Білорусі  Зарплата держслужбовців від початку війни в середньому зменшилася - Немчінов  Як уникнути мобілізації в Криму: українцям дали поради  Кремль хоче мобілізувати понад 1 млн росіян. У пріоритеті селяни, - "Медуза"  Синоптик прогнозує заморозки в Україні на вихідних  Зеленський озвучив щоденні втрати ЗСУ на фронтівсе новости дня
16.08.2022 232

Гривневі кошти українців у банках зростають – НБУ

У другому кварталі обсяги гривневих коштів українців у банках збільшились на 6,4% за рахунок коштів на вимогу, в іноземній валюті – зменшилися на 3,5% в доларовому еквіваленті.

Про це свідчать дані Огляду банківського сектору НБУ.

Кошти суб’єктів господарювання збільшилися за квартал на 4.3% у гривні та на 14.4% в іноземній валюті. Вага коштів клієнтів у банківському фондуванні за квартал зросла та перевищила 88%.

В Нацбанку зазначають, що кошти клієнтів залишаються головним джерелом стабільного фондування банків.

Крім цього, з червня розпочалося зростання ставок за гривневими депозитами населення й бізнесу.

Зокрема, найстрімкіше подорожчали тримісячні депозити населення. Та через суттєве збільшення кредитного ризику зросла вартість гривневих позик суб’єктам господарювання.

Оценка материала:

5.00 / 1
Гривневі кошти українців у банках зростають – НБУ 5.00 5 1
Бізнес / Фінанси та банки
16.08.2022 232
Еще материалы раздела «Фінанси та банки»