НОВОСТИ ДНЯ: Ведуть до Софійського собору: в Києві знайшли загадкові підземні ходи  Чого очікувати на ринку нерухомості в Києві: експерт відповів  Ще одне правило. Як українцям виїжджати з Польщі без втрати тимчасового захисту  Огляд нерухомості у Києві 2023: як змінилися ціни у різних районах, основні тенденції  Україна невдовзі може залишитися без тактичної авіації: пілот "Джус" описав загрози  Аналітики підрахували, скільки військової техніки втратила Росія з 24 лютого  "Українські бандерівці" на Leopard та "нацистська агресія" Заходу проти РФ: яку маячню видав Путін у Волгоградівсе новости дня
Життя та Стиль
Спорт
17.08.2022 417

"Нам будуть відчинені всі двері": олімпійський чемпіон із РФ влаштував істерику через відсторонення від змагань

Чотириразовий олімпійський чемпіон країни-агресорки Олександр Тихонов прокоментував відсторонення спортсменів від міжнародних змагань унаслідок повномасштабного вторгнення до України.

Так, він висловив упевненість у тому, що росіян нібито благатимуть повернутися в міжнародні турніри, а потім ще перепросять за санкції щодо його країни. Пише ТСН. 

Таку думку Тихонов висловив в інтерв'ю порталу Газета.ru.

"Я вже говорив неодноразово, що вони прийдуть до того, що росіян необхідно допускати до міжнародних змагань. Це телебачення, це конкуренція. Хто може скласти конкуренцію на міжнародній арені? Росія!

Вони прийдуть і ще приповзуть на колінах! Нам будуть відчинені всі двері, а вони ще вибачатимуться! Я б ще на додачу подав до суду на ті федерації, які вирішили відсторонити росіян. І не треба цього соромитися!", - сказав Тихонов.

Нагадаємо, що на початку повномасштабної війни, яку Росія розв'язала проти України, голова МОК рекомендував міжнародним федераціям не допускати спортсменів країн-агресорок до змагань. Однак у червні Бах зробив резонансну заяву про те, що недопуск до змагань росіян і білорусів порушує принцип "спорт поза політикою" та унеможливлює "чесність проведення змагань".

Як наслідок, олімпійський чемпіон Токіо-2020 з греко-римської боротьби Жан Беленюк жорстко розкритикував позицію президента МОК після його скандальної заяви щодо участі в турнірах спортсменів з Росії та Білорусі.

Оценка материала:

5.00 / 1
"Нам будуть відчинені всі двері": олімпійський чемпіон із РФ влаштував істерику через відсторонення від змагань 5.00 5 1
Життя та Стиль / Спорт
17.08.2022 417
Еще материалы раздела «Спорт»