НОВОСТИ ДНЯ: У Тихому океані утворився острів, який швидко збільшується: NASA показало фотографію  "Чи то президент — ідіот, чи старець — несправжній": зустріч Путіна з шаманом на Валдаї не увінчалася успіхом  Прогноз інфляції на 30%: насамперед зросте ціна на продукти  "Зараз не 1812, 1914 або 1941 рік": в ISW назвали "промахи" Путіна щодо "спецоперації" і мобілізації  Мобілізованих росіян кинуть на війну майже без підготовки - британська розвідка  Битва за Лиман: військовий експерт пояснив, чому вона важлива для ЗСУ  Якщо США передадуть Україні танки, це зроблять і країни ЄС – Зеленськийвсе новости дня
Політика
Україна
18.08.2022 817

Експерт порівняв новітню зброю Путіна з російською "Ладою"

Росія відстає у розвитку технологій військово-промислового комплексу.

3501081aebf6d5721c68f4f173ceb145_18.08.22

У Російській Федерації протягом останніх 10-15 років велася ціла низка науково-дослідних робіт у галузі озброєнь у ключових сферах. Були створені певні зразки. Але говорити про те, що аналогів цим зразкам немає – перебільшення. Пише ТСН. 

Про це в ефірі телеканалу "FreeDом" розповів військовий експерт Костянтин Машовець.

"Аналогів немає – це дуже "смілива" заява з боку військово-політичного керівництва Росії. Там було кілька концептуальних напрямів, якими розвивалося озброєння і військова техніка РФ.

Наприклад, засоби повітряного нападу, ракетне озброєння, морське озброєння. В одних вони просунулися суттєво – в галузі програмного забезпечення та засобів повітряного нападу, в інших просунулися – менше. Вони мали модернізацію радянських закладів – те, що створювалося ще в роки Радянського союзу та спроби створити щось принципово нове. Все впирається у рівень технологічного розвитку. Я вам наведу приклад: ви знаєте вдалий російський автомобіль? Що він у порівнянні зі світовими моделями? Ось так і в озброєнні", - зазначив експерт.

Оценка материала:

5.00 / 2
Експерт порівняв новітню зброю Путіна з російською "Ладою" 5.00 5 2
Політика / Україна
18.08.2022 817
Еще материалы раздела «Україна»