НОВИНИ ДНЯ: Економити чи друкувати гроші? Чому Захід зволікає з допомогою Україні та який у влади план "Б"  Макаронний салат: класичний рецепт  У перший день зими пройде мокрий сніг і дощ  У НАТО про ситуацію на фронті: "Українці мають реально чіткий план"  Вступ до ЄС та НАТО підтримують абсолютна більшість українців  Прогноз погоди на 1 грудня: яким буде перший день зими  В Раді розповіли про законодавчі ініціативи для народовладдявсі новини дня
Політика
Росія
18.08.2022 560

Путін хизується "надсучасною" зброєю, хоча насправді вона відстала і неефективна

В Росії зараз проходить військово-технічний форум "Армія-22", на якому демонструють нібито високоефективну російську зброю. Але насправді озброєння застаріле і неефективне.

gettyimages_1242548432_650x410_18.08.22

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки у Telegram.

Зазначається, що російське озброєння відстане у порівнянні із західними аналогами.

Зокрема, Військово-промисловий комплекс РФ не виробляє принципово нових розробок, оскільки там досі користуються радянськими здобутками.

Окрім того, виробництво озброєння Росії залежить від західної електроніки та підприємств із України. Через санкції та військову агресію проти нашої країни росіяни не мають до них доступу.

Також у Центрі зазначають, що ВПК Росії занепадає, як і інші галузі російської економіки, - підприємства простоюють, працівники залишаються без роботи.

До того ж, трофейна російська техніка має виробничий брак, а отже Росія наражає своїх же солдат на небезпеку при експлуатації.

А серія пожеж і вибухів на підприємствах ВПК, як зазначають у Центрі, свідчить про наміри чиновників приховати реальний стан галузі.

Як повідомлялося раніше, народно-визвольна армія Китаю найближчим часом направить частину військовослужбовців для участі у російських навчаннях "Схід-2022". У них також візьмуть участь Індія, Білорусь, Таджикистан, Монголія та інші країни.

Оценка материала:

5.00 / 2
Путін хизується "надсучасною" зброєю, хоча насправді вона відстала і неефективна 5.00 5 2
Політика / Росія
18.08.2022 560
Еще материалы раздела «Росія»