НОВОСТИ ДНЯ: Вчені знайшли унікальну грамоту 14 століття короля Русі-України: всі подробиці  “Лукашенко не дасть жодного автомата”: експерт оцінив перспективи мобілізованих в РФ на території Білорусі  Які документи потрібні, щоб отримати "бронь" від мобілізації  Як уникнути мобілізації в Криму: українцям дали поради  Кремль хоче мобілізувати понад 1 млн росіян. У пріоритеті селяни, - "Медуза"  Синоптик прогнозує заморозки в Україні на вихідних  Зеленський озвучив щоденні втрати ЗСУ на фронтівсе новости дня
18.08.2022 280

Як працюватиме банківська система на День Незалежності

Святковий день 24 серпня – День Незалежності України, що припадає на середу, є звичайним робочим днем, зокрема для банківської системи.

Про це йдеться у поясненні НБУ.

Там нагадали, що у період дії воєнного стану в Україні скасовані cвяткові дні, передбачені Кодексом законів про працю України.

Система електронних платежів (СЕП), система депозитарного обліку депозитарію Нацбанку депозитарної установи НБУ та система кількісного обліку депозитних сертифікатів СЕРТИФ працюватимуть у звичайному режимі.

У регуляторі також нагдали, що під час війни СЕП працює у звичайному режимі (23/7) та без перебоїв, як і у мирний час.

"Усі банки України підключені до системи та мають можливість здійснювати платежі клієнтів майже цілодобово та без вихідних", - додали в НБУ.

Оценка материала:

5.00 / 1
Як працюватиме банківська система на День Незалежності 5.00 5 1
Бізнес / Фінанси та банки
18.08.2022 280
Еще материалы раздела «Фінанси та банки»