НОВОСТИ ДНЯ: За що Росія воює, якщо вона в кінцевому підсумку програє: відповідь Арестовича  "Кремль благатиме переговорів": військовий експерт розповів, як Україна може виграти війну  Росія використала заяву Міноборони Білорусі для нагнітання ситуації, - ISW  Не 100 тисяч: Арестович озвучив втрати України на війні з РФ  Українські вчені виявили новий ген, який відповідає за статевий розвиток та безпліддя людини  Польща готується до масового напливу українців, кількість новоприбулих зростає вже: скільки приїхало за два тижні  До 50 тисяч гривень. Ким працюють українські біженці у Чехії та скільки заробляютьвсе новости дня
Політика
Україна
19.08.2022 636

Жданов прогнозує, що за два тижні ЗСУ можуть змусити окупантів відступати з півдня

На півдні України правобережне угруповання російських окупаційних військ фактично перебуває у вогневому мішку.

Військовий експерт Олег Жданов переконаний, що одного-двх тижнів достатньо для того, щоб знизити бойовий потенціал російських військ та довести до ситуації залишення ними позицій на півдні. Зокрема, у Херсонській області.

Таку думку експерт висловив в інтерв'ю сайту ТСН.ua.

Жданов наголошує, що наразі добре складаються обставини для того, щоб Збройні сили України змусили російських окупантів відступати на підвні.

"Ми сьогодні можем планомірно і послідовно виносити всю логістику (ворога - Ред.), що буде дуже сильно впливати на боєздатність частин. Коли у них розпочнеться боєприпасний голод, паливно-мастильні матеріали і продовольство будуть закінчуватися, це угруповування може втратити свою боєздатність. Тоді ми можемо запропонувати їм здатися у полон або відступати. Такий варіант можливий. На мій погляд, одного-двх тижнів достатньо для того, щоб знизити бойовий потенціал російських військ", - висловився Олег Жданов.

Нагадаємо, російський публіцист Андрій Піонтковський вважає, що визволення ЗСУ Херсона боляче вдарить не лише по рейтингу російського диктатора Володимира Путіна, а й по його авторитету серед своїх. Це може призвести до його відставки, або й до фізичного знищення.

Оценка материала:

5.00 / 1
Жданов прогнозує, що за два тижні ЗСУ можуть змусити окупантів відступати з півдня 5.00 5 1
Політика / Україна
19.08.2022 636
Еще материалы раздела «Україна»