НОВОСТИ ДНЯ: Вчені знайшли унікальну грамоту 14 століття короля Русі-України: всі подробиці  “Лукашенко не дасть жодного автомата”: експерт оцінив перспективи мобілізованих в РФ на території Білорусі  Які документи потрібні, щоб отримати "бронь" від мобілізації  Як уникнути мобілізації в Криму: українцям дали поради  Кремль хоче мобілізувати понад 1 млн росіян. У пріоритеті селяни, - "Медуза"  Синоптик прогнозує заморозки в Україні на вихідних  Зеленський озвучив щоденні втрати ЗСУ на фронтівсе новости дня
Політика
Україна
19.08.2022 287

Взяття ЗСУ Херсона доб'є Путіна – Піонтковський

Визволення ЗСУ Херсона боляче вдарить не лише по рейтингу Путіна, а й по його авторитету серед своїх.

10b6c0412eee66f7a9061d4d4aea6c12_19.08.22

Це може призвести до його відставки, або й до фізичного знищення. Пише ТСН. 

Таку думку в ефірі ТСН висловив російський публіцист Андрій Піонтковський.

"Зараз вже йде боротьба Путіна за власне житття. Чим цікава реакція російського політикуму на перші атаки в Криму. Для мене - це була репетиція, такий собі тестовий прогон реакції, яка послідує в Москві на визволення Херсона. Я завжди попереджував, що визволення Херсона викличе так звану шокову реакцію як у "глибинного" народа, так і в бункері. Буде реалізований такий собі принцип, який панує у будь-які кримінальній структурі, а російське військово-політичне керівництво є такою типовою кримінальною структурою  - "опущений пахан - вже не пахан". Після звільнення Херсона, я вас запевняю, ми знову побачимо демонстрацію "Лебединого озера"  і почуємо, що "товариш Путін скоїв серйозні помилки в українському питанні і за станом здоров'я не може в подальшому виконувати свої прямі обов'язки президента". Чи за класичною формою Галіча "Виявився наш батько не батьком, а сукою". Такі переходи тиранів дуже швидко відбуваються. Пам'ятаєте, як Чаушеску розстріляли за кілька годин після мітингу, де він звертався до улюбленого народа", - сказав Піонтковський.

Він додав, що не треба будувати ілюзії, що до влади в Росії прийдуть якісь "чудові люди", які будуть будувати "прекрасну і світлу ліберальну Росію". За його словами, прийдуть до влади ті ж самі люди "з бункера", такі ж негідники, як і Путін, але які будуть змушені рахуватися із реаліями,. Вони звалять все на Путіна і приймуть "колективний ультиматум Заходу" щодо переговорів щодо припинення вогню , виведення військ з території України та Криму.

Оценка материала:

5.00 / 1
Взяття ЗСУ Херсона доб'є Путіна – Піонтковський 5.00 5 1
Політика / Україна
19.08.2022 287
Еще материалы раздела «Україна»