НОВОСТИ ДНЯ: Французький цибулевий суп із грінкою: класичний рецепт  Найпрацездатніші люди втекли: соціолог – про дефіцит робочої сили і падіння економіки в РФ  Як вплине ембарго на російський дизель на європейський ринок: прогноз експерта  Ядерні погрози Путіна: експерт пояснив, що змусить Росію відмовитись від залякування  Рецепт печива "Мушля": можна робити разом із дітьми  "Але можуть почати і раніше": експерт повідомив імовірну дату нового наступу РФ на Україну  Сильные снегопады и метели: синоптик предупредил о мощном циклоне в Украиневсе новости дня
19.08.2022 753

Імпорт пального в Україну вийшов на довоєнний рівень

Імпорт пального в Україну у липні вийшов на довоєнний рівень.

Про це заявив перший заступник міністра економіки Денис Кудін під час засідання комітету ВР з питань фінансів у четвер.

"Україна імпортувала орієнтовно 760000 тонн бензину, дизелю і газу. Це співставний обсяг з імпортом в аналогічному місяці, коли не було війни. Це означає, що загалом вийшов у точку рівноваги, попит і пропозиція в цілому збалансовані з переважанням пропозиції. Ринок перелитий", – сказав він, намагаючись переконати депутатів підтримати повернення акцизів на пальне.

Для порівняння: у березні Україна імпортувала 60000 тонн нафтопродуктів, у квітні – 191000 тонн, у травні – 380000 тонн.

Міністерство упевнене, що зараз – найвдаліший час для повернення акцизів.

"Україна повністю переорієнтувалася від російської молекули на постачання з західного кордону. Рівень пропозиції перевищує попит, це давить на ціни вниз. Плюс – позитивна динаміка на світових цінах нафти", – сказав Кудін.

Оценка материала:

5.00 / 1
Імпорт пального в Україну вийшов на довоєнний рівень 5.00 5 1
Бізнес / Ринки та компанії
19.08.2022 753
Еще материалы раздела « Ринки та компанії»