НОВОСТИ ДНЯ: Українські військові взяли Лиман під контроль  Зонд NASA показав поверхню крижаного супутника Юпітера  Вивели війська на більш вигідні позиції: у Міноборони РФ вперше прокоментували поразку у Лимані  "Сьогодні не до правил": Подоляк розповів, чому в України є шанси вступити до НАТО  У Криму палає аеропорт "Бельбек", що біля Севастополя  Україна скоро повернеться до Криму: Буданов назвав коли  Прикордонники отримали сучасні патрульні катери від ЄСвсе новости дня
Політика
Україна
19.08.2022 299

Спецслужби РФ залякують та примушують до співпраці вчителів на окупованих територіях (аудіо)

У середньоосвітній школі на тимчасово окупованій території Запорізької області співробітники російських спецслужб чинять на педагогічний колектив морально-психологічний тиск із елементами залякування з метою примусу до проходження так званої «перепідготовки» в Криму та викладання російської навчальної програми з 1 вересня.

Foto_20.08.22

Про це свідчить аудіозапис, який передало Guildhall джерело в українській розвідувальній спільноті.

Окупант поставив запитання зібраному педколективу школи щодо того, хто з учителів згоден пройти перепідготовку в Криму та вийти на роботу 1 вересня.

«Як би ви не чинили опір вам доведеться працювати, а для того, щоб працювати, вам доведеться пройти перепідготовку в Криму (…)», - заявив він.

На пропозицію не погодився жоден із представників педагогічного колективу школи.

Особливий акцент окупант зробив на викладанні історії, яка, на його думку, в Україні «вкрай зіпсована».

«Найбільше мене цікавить історія. Тому, що історія в Україні зіпсована, ви погоджуєтесь зі мною?», - запитав росіянин.

На що викладачка історії відповіла, що категорично не погоджується.

Колектив учителів відмовився викладати, назвавши однією з причин необхідність викладання російською мовою, на що окупант заявив одному з учителів, що документи йому не повернуть, а всіх чоловіків відправлять до армії на передову.

«Опитавши 30 тисяч людей в Енергодарі, я зрозумів, що у вас як старі, так і молоді, всі ідіоти. Тому що у вас ніхто не знає прізвище Жуков, не знає прізвище Малиновський, Рокосовський», - розповів він.

Протягом усього спілкування окупанти схиляють вчителів до виходу на роботу, залякують, змушують їхати з Запорізької області тих, хто відмовився, і відкрито погрожують. Тим, хто відмовиться викладати та не покине територію Запорізької області, окупанти погрожують прийти до таких додому та відправити до Маріуполя.

«Всіх хто не виїде, я прийду до кожного додому, зберу в купку і ви поїдете працювати до Маріуполя», - сказав окупант.

Оценка материала:

5.00 / 1
Спецслужби РФ залякують та примушують до співпраці вчителів на окупованих територіях (аудіо) 5.00 5 1
Політика / Україна
19.08.2022 299
Еще материалы раздела «Україна»