НОВОСТИ ДНЯ: Аномальні температури: чи буде зима холодною  "Білорусь може кинутися не на Україну, а в інший бік": експерт про загрозу теракту на АЕС  Новорічні десерти: три прості рецепти  Де при купівлі нерухомості можна отримати дозвіл на проживання: країни  Холод та сніг: синоптики розповіли, яку погоду принесе початок тижня  Від чого залежить наступ українських військових взимку: у ЗСУ дали відповідь  Як приготувати хліб на сковороді: рецепти для нашого життявсе новости дня
Політика
Світ
20.08.2022 252

Китай закупив рекордний обсяг російського вугілля з великими знижками після ембарго ЄС

Імпорт вугілля Китаєм з Росії підскочив на 14% в липні в порівнянні з минулим роком до найвищого рівня як мінімум за п'ять років. Китай купував вугілля зі знижкою, а західні країни відмовилися від російського вугілля через вторгнення Москви в Україну.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Reuters.

Минулого місяця Китай ввіз з Росії 7,42 млн тонн вугілля, свідчать дані Головного митного управління Китаю. Це був найвищий місячний показник з моменту початку збору порівнянної статистики в 2017 році: в порівнянні з 6,12 млн тонн в червні і 6,49 млн тонн в липні 2021 року.

Західні країни уникали поставок з Росії напередодні ембарго Європейського Союзу на російське вугілля, що вступило в силу 11 серпня і спрямованого на скорочення доходів Кремля від енергоносіїв у зв'язку з його лютневим вторгненням в Україну.

Деякі китайські трейдери очікують, що в четвертому кварталі в Китай надійде більше російського вугілля, коли комунальні підприємства на півночі Китаю створять запаси на зимовий опалювальний сезон.

Оценка материала:

5.00 / 1
Китай закупив рекордний обсяг російського вугілля з великими знижками після ембарго ЄС 5.00 5 1
Політика / Світ
20.08.2022 252
Еще материалы раздела «Світ»