НОВИНИ ДНЯ: Їм нарешті почне щастити: 4 знаки зодіаку, які спіймають удачу за хвіст 27 червня  У Кремлі вибухнули новою істерикою: Захарова заявила про "анексію" Молдови  “До цього треба готуватись”: Буданов відверто відповів, чого очікувати після закінчення війни з РФ  У Криму та Севастополі окупанти ввели режим надзвичайної ситуації  Вибиті Україною мости спричинили паніку серед посіпак Путіна: колаборанти готують втечу з Херсонщини  Втрата Криму може стати фатальною для режиму Путіна — The Hill  Свириденко зустрілася з Туском на тлі кризи з Польщеювсі новини дня
Життя та Стиль
Столиця
21.08.2022 873

У центрі Києва влаштували виставку знищеної російської техніки

На Хрещатику столична влада організувала виставку російської техніки, яка була знищена українськими військовими.

2022_0820_16484200_650x410_21.08.22

Про це повідомляє кореспондент РБК-Україна.

Зазначимо, що президент РФ Володимир Путін планував захопити Україну за три дні.

Також росіяни хотіли провести великий парад на Хрещатику на 9 травня. Окупанти на війну в Україну навіть везли парадну військову форму з медалями.

Тепер столична влада вирішила здійснити плани окупантів і влаштувати парад - парад знищеної ворожої техніки.

Нагадаємо, відо початку повномасштабного вторгнення Росія вже втратила майже 45 тисяч військових. Також окупанти втратили більше 1,9 тисяч танків, 803 безпілотники, 234 літаки і майже 200 гелікоптерів.

Оценка материала:

5.00 / 1
У центрі Києва влаштували виставку знищеної російської техніки 5.00 5 1
Життя та Стиль / Столиця
21.08.2022 873
Еще материалы раздела «Столиця»