НОВИНИ ДНЯ: Цифровий ID замість анонімності: у РФ хочуть контролювати кожен крок в інтернеті  Загадка "Драконячої діри": у глибокій вирві в морі знайшли 1700 невідомих вірусів  Чому Київ замерзає втретє за зиму і де обіцяні міні-ТЕЦ: шокувальна правда про тепло  Африка розколюється швидше, ніж очікувалося: вчені виявили несподівану причину  Путін втрачає вплив у Сирії. Війська РФ залишають північний схід країни, - ЗМІ  Що зірки нам пророкують: гороскоп на лютий 2026 року  В Україні порожні будівлі перетворять на житло для ВПО: подробицівсі новини дня
Політика
Україна
21.08.2022 724

Із 20 ракетних ударів росіян по Україні лише один припадає на військовий об'єкт, - СБУ

За даними Служби безпеки України, із 20 ракетних ударів, що завдаються по Україні, лише один припадає на військовий об'єкт, решта – влучають у цивільну інфраструктуру.

Про це повідомляє пресслужба СБУ.

"За шість місяців повномасштабної війни світ побачив звіряче обличчя Кремля – тисячі загиблих українців, знищені домівки, діти, які втратили своїх батьків. Лише кожен 20-й ракетний удар РФ був завданий по військовому об’єкту, решта 19 – влучали у житлові будинки, школи, лікарні, університети. У те, що українці будували й створювали своїми руками, і з чого складалося наше мирне життя", - йдеться у повідомленні.

Служба безпеки наголошує, що жоден кривавий злочин російських терористів не залишиться без справедливого покарання.

Оценка материала:

5.00 / 1
Із 20 ракетних ударів росіян по Україні лише один припадає на військовий об'єкт, - СБУ 5.00 5 1
Політика / Україна
21.08.2022 724
Еще материалы раздела «Україна»