НОВИНИ ДНЯ: Суд США зупинив будівництво бальної зали Трампа за 400 млн доларів  Російська еліта занепокоєна через ФСБ: що відбувається в оточенні Путіна  Місячний гороскоп: що можна і чого не можна робити 8 серпня  На вихідних в Україні утримається спека, в неділю очікуються дощі та грози  Три знаки Зодіаку незабаром здійснять усі свої мрії, але за однієї умови  Путін хоче атакувати країни Балтії, але є нюанс, - міністр оборони Литви  МОН продовжило строки вступу до коледжів: скільки часу мають абітурієнтивсі новини дня
Політика
Україна
21.08.2022 932

Для масованого удару в росіян немає ресурсу: експерт заспокоїв українців щодо Дня Незалежності

Росіяни не мають ресурсу на День Незалежності, 24 серпня, завдати масованого удару по українських містах.

ad6d6c827a69664b1aa0032e030ff1fa_21.08.22

Станом на зараз окупантам не вдасться повторити удари по Україні з такою інтенсивністю, яка була у перші дні їхнього повномасштабного наступу. Пише ТСН. 

Про це повідомив військовий експерт Владислав Селезньов в ефірі Еспресо.

"Є вірогідність, що росіяни знову можуть реалізувати ту тактику, яку вони використали 24 лютого, коли протягом декількох днів масовано обстрілювали територію України. Проте, навряд чи вони можуть повторити саме такий масований удар", - сказав експерт.

За його словами, ситуація вже змінилась – росіяни використовують ракети з певними обмеженнями.

Нагадаємо, Жданов назвав дати, коли може бути завдано масованого ракетного удару по Україні.

Як повідомлялося, росіяни накопичують ракети до Дня Незалежності, везуть навіть з Улан-Уде. Політолог пояснив, чого варто остерігатися.

Оценка материала:

5.00 / 2
Для масованого удару в росіян немає ресурсу: експерт заспокоїв українців щодо Дня Незалежності 5.00 5 2
Політика / Україна
21.08.2022 932
Еще материалы раздела «Україна»