НОВИНИ ДНЯ: Три знаки Зодіаку витягнуть "золотий квиток" від Всесвіту і будуть на висоті  Втрати армії РФ на фронті настільки великі, що Путін в паніці йде на відчайдушний крок: у ISW попередили  Зустріч з Лукашенком можлива? У МЗС зробили заяву про контакти з Мінськом  Сенатори США вимагають від Трампа пояснень через паузу в санкціях проти Росії  Хто оплачує ремонт техніки в орендованій квартирі: як має бути за законом  Земля навпаки: світ на Титані шокує парадоксами, де річки течуть газом, а гори створені з води  НАТО готує щит від Росії: які технології захищатимуть східний флангвсі новини дня
Політика
Україна
23.08.2022 1048

Повітряні сили готові до будь-яких провокацій на День Незалежності, - ЗСУ

Повітряні сили ЗСУ допускають збройні провокації ворога до Дня Незалежності 24 серпня. Однак українські війська готові до будь-яких сценаріїв.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на слова речника командування Повітряних сил Юрія Ігната в ефірі телемарафону.

"Наші військові готові до будь-яких сценаріїв... розглядаються різні варіанти, кризові ситуації. Воїни Повітряних сил захищатимуть наше небо. Перш за все, потрібно знати, до чого готується ворог, ведеться постійна розвідка, потрібно знати, які сили і засоби противник сконцентрував на підступах до наших кордонів", - розповів він.

Ігнат зазначив, що українська сторона враховує і контролює наявність російських літаків і вертольотів на аеродромах в Білорусі, Росії і на території Криму, а також ракетного озброєння, яке противник зосереджує навколо українських кордонів.

"Будемо відслідковувати і намагатися адекватно відреагувати на будь - які загрози, які нам противник, ймовірно, підготував на наше головне свято", - підкреслив спікер.

Нагадаємо, співробітникам установ, розташованих в урядовому кварталі в Києві, рекомендують працювати віддалено протягом наступного тижня. Такі заходи пов'язані з підвищеним ризиком атак з боку Росії в День Незалежності.

Оценка материала:

5.00 / 2
Повітряні сили готові до будь-яких провокацій на День Незалежності, - ЗСУ 5.00 5 2
Політика / Україна
23.08.2022 1048
Еще материалы раздела «Україна»