НОВИНИ ДНЯ: Три знаки Зодіаку купатимуться в грошах найближчим часом: хто зірве куш  Удар по танкеру в Ростові-на-Дону: ЗМІ дізнались наслідки атаки  Рішення, яке розлютить Путіна: чи вистачить сміливості у ЄС забрати заморожені мільярди Росії  Гороскоп на 18 грудня за картами Таро: Скорпіонам - різке прозріння, Ракам - уразливість  Танкери з російською нафтою застрягли біля Китаю через спад попиту Індії, - Bloomberg  Гороскоп на 18 грудня: Овнам - злість, Близнюкам - казкова радість  Останній шанс для Абрамовича. Британія пригрозила судом через гроші від продажу "Челсі"всі новини дня
Життя та Стиль
Суспільство
23.08.2022 829

"Бідні воюють, багаті тікають": соцмережі обурені ініціативою Свириденко випускати за кордон за 200 тис. гривень

У соцмережах спалахнув скандал після того, як стало відомо про запровадження першим віце-прем'єр-міністром - міністром економіки Юлією Свириденко ініціативи випускати військовозобов'язаних за кордон за умови внесення застави у 200 тис. грн, що обурило українців.

zd8pkrarrqp57fs7gnmpjpmqswfdoglup3xl2anl_650x410_23.08.22

Ініціативу активно обговорюють у Facebook. Пише rbc.ua.

Зазначимо, що, згідно з ініційованим нею рішенням Кабінету міністрів, з 1 вересня представники бізнесу дозволять виїжджати за кордон у тижневе відрядження за умови виконання низки вимог. Одна з них - застава у 200 тис. грн. Термін, на який можна буде залишити Україну, становить до 7 днів включно.

"Це смішно і плачевно. Депутати роблять тільки для себе. То держслужбовці у відпустку їдуть, тепер бізнес із захмарною зарплатою... Тобто ФОПи у прольоті та і звичайні працьовиті українці теж у прольоті... Розчарована", - написала Галина Єрмоленко.

"Рабовласники на марші", - прокоментував нововведення Павло Себастьянович.

"Слуги народу себе відчули просто феодалами" - погодився з ним Олександр Кравченко.

"Ну так. І 200 тис. застави. Так і напишіть: багатим українцям набридло сидіти без моря, Віденської опери та міланського шопінгу. Нехай біднота воює, а забезпечені українці нарешті поїдуть тусити. Все як зазвичай", - констатував Дмитро Богдан.
"Нічого нового. Бідні воюють і гинуть, багаті тікають…" - підкреслив Степан Петрович.

Експерти також скептично оцінюють користь цієї ініціативи для бізнесу.

"Банки почнуть видавати кредити у сумі 200 тис. для застави під виїзд. Ось і довгоочікуване стимулювання кредитування", - написав колишній народний депутат і член ради Нацбанку Василь Горбаль.

Оценка материала:

5.00 / 2
"Бідні воюють, багаті тікають": соцмережі обурені ініціативою Свириденко випускати за кордон за 200 тис. гривень 5.00 5 2
Життя та Стиль / Суспільство
23.08.2022 829
Еще материалы раздела «Суспільство»