<
НОВИНИ ДНЯ: Буданов розкрив план зі знищення путінської армії в Україні  Допомога Україні від США: згідно з законопроєктом американська влада має розробити довгострокову стратегію підтримки  Перед вихідними дощів в Україні поменшає, але тепліше не стане  Чи зберігає Україна суверенітет та чи здатна ухвалювати власні рішення: думка громадян  Синоптики попереджають про сильні заморозки: де і коли суттєво знизиться температура  Україну накрило сильне похолодання: де 19 квітня будуть дощі, сніг та заморозки  Чехія планує передати Україні півтора мільйона снарядів до кінця року, - прем'єрвсі новини дня
23.08.2022 570

У Туреччині відбувся чемпіонат Європи з боксу серед юнаків та дівчат, на якому збірна України виборола 14 медалей.

2bae7e2a33d2791f65753e86e4d7a85a_23.08.22

Збірна України з боксу виборола 14 нагород на чемпіонаті Європи з боксу серед юнаків та дівчат. Пише ТСН.

Українські юнаки завоювали 5 золотих, 7 срібних та 2 бронзові нагороди.

Збірна України посіла друге місце у загальнокомандному заліку за кількістю медалей. Більше лише в Англії, а третє місце посіла Туреччина. Варто зазначити, що найкращим боксером нинішньої Європейської першості був визнаний український боксер Владислав Желєзнов.

У чоловічих змаганнях Англія виборола чотири золоті медалі, українці – три, а ірландці – дві. У змаганнях серед дівчат найкращими стали господарки турніру. Представниці Туреччини вибороли чотири медалі, боксерки з Англії - три та ще дві нагороди найвищого гатунку в українок. До вашої уваги повний список вітчизняних медалісток та призерів змагань:

42 кг - Лягоцька Софія

Нагадаємо, що у Римі відбувся чемпіонат Європи-2022 з водних видів спорту, на якому збірна України завершила змагання "бронзою" у синхронних стрибках із 3-метрового трампліна.

5.00 / 2
Збірна України виборола 14 медалей юнацького ЧЄ-2022 з боксу та потрапила до топ-3 медального заліку 5.00 5 2