НОВИНИ ДНЯ: Перша обробка полуниці у квітні - найважливіша: від неї залежить майбутній урожай  Місцями до +17: синоптик пояснила, як змінить погоду в Україні 15 квітня антициклон Quirin  Росія може посилити тиск на команду Мадяра, щоб повернути Угорщину на свою орбіту — експертка  "Це не мої вибори": Трамп прокоментував сенсаційну поразку Орбана  Місячний гороскоп: що можна і чого не можна робити 15 квітня  Заморозки не відступають: де і коли температура опуститься до -5°  Ці знаки Зодіаку вступають у період удачі та прориву: кому незабаром пощаститьвсі новини дня
Політика
Україна
24.08.2022 640

"Не планую нікуди переводити головнокомандувача Залужного": Зеленський відреагував на чутки

Президент наголосив, що високо оцінює роботу головнокомандувача ЗСУ.

95abd5dfa9bb85aeacf8e7dcee839f07_24.08.22

Президент Володимир Зеленський не планує переводити головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного на іншу посаду. Пише ТСН. 

Президент наголосив, що високо оцінює роботу головнокомандувача.

Про це Зеленський сказав у Києві на брифінгу 23 серпня, відповідаючи на запитання, як він оцінює роботу Залужного, бо "починають з'являтися чутки", що президент нібито хоче перевести його на іншу посаду.

"Не планую нікуди переводити головнокомандувача Залужного. Працюємо ми однією командою. Дуже важливо, що працюють командувачі за різними напрямами. Це і Залужний, і Ковальчук (командувач Оперативним командуванням "Південь" Андрій Ковальчук – ред.), і Сирський (командувач Сухопутними військами ЗСУ Олександр Сирський – ред.)... Я не хочу всіх називати. Думаю, наші люди знають усіх наших героїв. Ця команда є, вона працює. Головна оцінка – ми тримаємося. Значить, оцінка висока. Коли ми переможемо – буде найвища оцінка", – відповів президент.

Зазначимо, від середини серпня в інформаційному просторі Росії та України поширюється наратив, який деструктивно впливає на наступальний потенціал українського суспільства – про нібито конфлікт між Генштабом ЗСУ з одного боку та Офісом президента та Міноборони – з іншого. За словами заступниці очільника Міноборони Ганни Маляр, це протистояння вигадане російськими фахівцями з інформаційно-психологічних операцій.

Оценка материала:

5.00 / 1
"Не планую нікуди переводити головнокомандувача Залужного": Зеленський відреагував на чутки 5.00 5 1
Політика / Україна
24.08.2022 640
Еще материалы раздела «Україна»