НОВИНИ ДНЯ: Морози відступають, але йде шторм: де погіршиться погода в останній понеділок лютого  Відлік пішов: США дали Ірану 48 годин на відповідь — Axios  В Україні змінять систему військових нагород: "Флеш" надав деталі  Диктатор-союзник Путіна готується до можливої загибелі і назвав наступника  Угорщина дала задню щодо електрики Україні: з’явилася нова причина  Росія бреше про неймовірні успіхи на фронті: в ISW розкрили, що відбувається насправді  Вихід на пенсію: для кого ПФУ встановив особливі правилавсі новини дня
Політика
Світ
25.08.2022 666

Папу Римського розкритикували за співчуття через смерть доньки ідеолога Путіна Дугіна

Папа назвав її "безневинною жертвою війни"

d06d5c919697866bf6014fff7d07401e_25.08.22

"Не можна говорити в одних категоріях про агресора і жертву" - посол України у Ватикані розкритикував Папу Римського, який назвав загиблу доньку російського пропагандиста "безневинною жертвою війни", йдеться в ТСН.

Про Дар'ю Дугіну, дочку ідеолога Путіна, глава католицької церкви згадав напередодні під час загальної аудієнції. Він заявив, що думав про "бідну дівчину, яку підірвали бомбою, закладеною під сидінням її автомобіля в Москві".

Посол України у Ватикані зазначив у «Твіттері», що виступом Папи розчарований. І спитав: як можна назвати одного з ідеологів російського імперіалізму безневинною жертвою?

Авто з Дар'єю Дугіною - послідовницею свого батька-пропагандиста, яка встигла відзначитися співпрацею з прокремлівськими каналами, було підірвано у Підмосков'ї 20-го серпня. Росія звинувачує у її смерті українські спецслужби, Київ свою причетність заперечує.

Оценка материала:

5.00 / 1
Папу Римського розкритикували за співчуття через смерть доньки ідеолога Путіна Дугіна 5.00 5 1
Політика / Світ
25.08.2022 666
Еще материалы раздела «Світ»