НОВОСТИ ДНЯ: Синоптики здивували прогнозом погоди на червень  До 50 тисяч гривень. Які штрафи за нетверезе водіння в Україні у 2023 році  Україна офіційно попросила у Німеччини крилаті ракети Taurus  Воєнний стан на літо. Повний список правил та заборон  Скільки готові платити українцям у Європі  Американський генерал висловився про контрнаступ ЗСУ та провали окупантів  Пошкодження корабля РФ "Іван Хурс": пропагандистам примарився "британський і американський слід"все новости дня
Бізнес
Економіка
26.08.2022 385

Україна отримає "митний безвіз" вже цього року

25 серпня Об’єднаний комітет Конвенцій про спільний транзит та спрощення формальностей ухвалив офіційне рішення запросити Україну приєднатися до них з 1 жовтня.

Як заявив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль, Україна стане 36-ю державою-учасницею Конвенцій, повідомляє ЛІГА.net.

Він наголосив, що "митний безвіз" пришвидшить переміщення товарів між країнами Європейського регіону.

"Також він передбачає менше бюрократії на самій митниці, менше можливостей для зловживань, обмін даними з сусідніми митницями фактично в режимі реального часу. "Митний безвіз" — це один із ключових напрямів побудови в Україні зручної та прозорої митниці", — повідомив Шмигаль.

Прем'єр також розповів про впровадження електронної черги на кордоні, створення спільних пунктів пропуску з європейськими сусідами та сучасних сервісних зон у всіх пунктах пропуску.

"Крім того, центральна роль у трансформації митниці відводиться її диджиталізації, зокрема зручному розмитненню авто через Дію", – додав Шмигаль.

"Митний безвіз" стане вже четвертим цього року після "енергетичного безвізу" в березні та "транспортного" й "економічного" безвізів улітку.

"Те, на що відводилися роки, ми робимо за місяці. А тому ми впевнені, що Україна буде готова до членства в ЄС вже у 2024 році", – додав очільник уряду.

Оценка материала:

5.00 / 2
Україна отримає "митний безвіз" вже цього року 5.00 5 2
Бізнес / Економіка
26.08.2022 385
Еще материалы раздела «Економіка»