НОВИНИ ДНЯ: Погода в Україні на 23 лютого: чи відступлять морози  Зеленський про теракт у Львові: Росія готує нові напади, силовики отримали завдання  "Чому вони не капітулюють?": Трамп здивований поведінкою Ірану, - Віткофф  Місячний гороскоп: що можна і чого не можна робити 23 лютого  Морози відступають, але йде шторм: де погіршиться погода в останній понеділок лютого  Відлік пішов: США дали Ірану 48 годин на відповідь — Axios  В Україні змінять систему військових нагород: "Флеш" надав деталівсі новини дня
Політика
Світ
29.08.2022 817

Шойгу відсторонили від управління військами через брак прогресу у війні - британська розвідка

Міністр оборони РФ Шойгу через відсутність успіхів у війні проти України опинився в немилості у президента Путіна.

f53809a69abd6ab1348464a91ba7b495_29.08.22

Незалежні російські ЗМІ нещодавно повідомили, що через проблеми, з якими Росія стикається у війні проти України, міністр оборони Сергій Шойгу наразі відсторонений від російського керівництва, а оперативні командири безпосередньо інформують президента Володимира Путіна про перебіг війни. Пише ТСН. 

Про це йдеться у щоденному огляді Міністерства оборони Великої Британії.

Як стверджують у британській розвідці, російські офіцери та солдати, які мають власний досвід війни, ймовірно, регулярно висміюють Шойгу за його неефективне та відсутнє керівництво, оскільки прогрес Росії зупинився.

"Шойгу довгий час намагався позбутися своєї репутації людини, яка не має серйозного військового досвіду, оскільки більшу частину своєї кар'єри він провів у будівельному секторі і в Міністерстві з надзвичайних ситуацій", - йдеться у зведенні.

Нагадаємо, американський генерал дав прогноз щодо закінчення війни і можливі зміни в Кремлі.

Оценка материала:

5.00 / 2
Шойгу відсторонили від управління військами через брак прогресу у війні - британська розвідка 5.00 5 2
Політика / Світ
29.08.2022 817
Еще материалы раздела «Світ»