НОВИНИ ДНЯ: Гроші потечуть рікою до цих знаків Зодіаку найближчими днями  У Москві переполох через БпЛА: на Красній площі скасували головне свято Путіна до дня Росії  «Це просто неймовірно»: пропагандистка Скабєєва публічно захопилася ударами ЗСУ  Старіння без міфів: що насправді відбувається з тілом, мозком і життям після 50 років  Як захистити город і сад від слимаків та равликів натуральними засобами  Дощі та грози у четвер очікуються лише в окремих регіонах, вдень до +28°  Перемога Пашиняна довела Кремль до сказу: у Путіна запускають небезпечний сценарійвсі новини дня
02.09.2022 960

Які марки нових легкових авто користувалися найбільшим попитом на українському ринку в серпні та яка модель стала бестселером

Названо топ-3 марок нових легкових авто на українському ринку за підсумками серпня та модель-бестселер.

c2c19e973728a7d36d77a5ab46c9df19_02.09.22

Так, в останній місяць літа 2022 року українці придбали та зареєстрували 2,9 тисячі нових легкових авто. Пише ТСН. 

Про це повідомляє "Укравтопром".

Зазначається, що подібна кількість виявилася на 66% менше, ніж роком раніше, та на 20% менше, порівнюючи з попереднім місяцем.

Найбільшим попитом користувалися автомобілі марки Toyota, яких було зареєстровано 750 одиниць. Якщо порівняти з минулим роком, серпнева реалізація нових авто цієї марки в Україні зменшилася на 40%. Водночас порівнюючи з липнем поточного року, попит на авто цієї японської марки зріс на 26%.

Другий результат у Renault, реєстрації автомобілів якої щодо серпня 2021 року обвалилися більш ніж ушестеро - до 206-ти. Від свого липневого результату Renault відстала на 21%. Вперше до лідерської трійки українського ринку нових авто потрапив німецький преміальний бренд BMW – 197 авто. Водночас порівнюючи з торішнім серпнем, реєстрації нових BMW зменшилися на 9%. Втім, свій липневий результат марка покращила на 6%.

Титул бестселера, своєю чергою, цього разу дістався автомобілю Toyota RAV-4. Цей кросовер у серпні обрали 339 покупців.

Усього від січня до серпня 2022 року українці придбали і поставили на облік 24,4 тисячі нових легкових автомобілів, що на 63% менше, ніж за аналогічний період минулого року.

Оценка материала:

5.00 / 2
Які марки нових легкових авто користувалися найбільшим попитом на українському ринку в серпні та яка модель стала бестселером 5.00 5 2
Бізнес / Ринки та компанії
02.09.2022 960
Еще материалы раздела «Ринки та компанії»