НОВИНИ ДНЯ: На ці знаки Зодіаку чекає тріумф у всіх справах найближчим часом  Зеленський назвав єдиний компроміс, на який піде Україна  Гігантські збитки та дефолти: нафтова галузь РФ почала руйнуватися зсередини  МВФ найближчими днями розгляне нову кредитну угоду для України  Трамп офіційно подовжив санкції проти Росії — термін  Китай "переграє" США: як Пекін використовує політику Трампа на свою користь  В Україні може з'явитися нове свято: дата вже обранавсі новини дня
Політика
Росія
08.09.2022 2004

"У Росії є перша десятка регіонів, які невдоволені політикою Путіна": Данілов повідомив, які і чим це закінчиться

У низці регіонів РФ вже назріває невдоволення політикою диктаторського режиму Володимира Путіна.

9189e734c80b31775524202577588cdc_08.09.22

Передусім, невдоволені політикою Путіна Татарстан та Чечня. Пише ТСН. 

Про це з посиланням на опитування заявив секретар РНБО Олексій Данілов в інтерв'ю LB.ua.

Опитування, про які говорить Данілов, проведені російськими спецслужбами, але вони є в розпорядженні української влади. Як свідчать результати опитування, деякі території РФ вже готові "звільнятися від колоніального стану".

"У нас є перша, скажімо так, десятка цих регіонів. Ми розуміємо, хто буде, умовно кажучи, в авангарді всіх процесів", – сказав Данілов.

За його словами, про невдоволення жителів вище згаданих територій знають і росіяни з інших регіонів. Він пояснив, коли такі настрої там почнуть зростати, то це може призвести до розвалу РФ.

"Причому Україна в цьому практично фізично не бере участі, те, що робить Путін, він сам своїми діями розвалює РФ", – додав секретар РНБО.

Оценка материала:

5.00 / 2
"У Росії є перша десятка регіонів, які невдоволені політикою Путіна": Данілов повідомив, які і чим це закінчиться 5.00 5 2
Політика / Росія
08.09.2022 2004
Еще материалы раздела «Росія»