НОВИНИ ДНЯ: Трудові мігранти як "гарматне м’ясо": РФ масово відправляє іноземців на фронт  Келлог зустрівся з Лукашенком у Мінську: перші подробиці  "Українська армія в кризі": Білецький про критичний стан ЗСУ  Путін вірить у перемогу шляхом затяжної війни, але є нюанс, - ISW  У США пояснили, як Україні ефективно зламати стратегію Росії  Зеленський жорстко відповів "аятолі Путіну" на відмову від миру  Хто точно не повернеться до України: демографиня здивувала відповіддювсі новини дня
Політика
Україна
12.09.2022 1066

Окупанти пакують награбоване та тікають з Луганщини – Гайдай

Російські окупанти тікають з території Луганщини, вони залишають навіть ті міста, які були окуповані ще 2014 року.

84c4402f59a0084eca18635bdd1badab_12.09.22

У Кремінній майорить український прапор, який повісили партизани. Пише ТСН. 

Про це повідомив голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай.

"У нас є інформація з окупованих територій, що виїжджають і комендатури, прокуратури й коменданти з гауляйтерами. Складають награбовані речі, пакують свої родини в автомобілі й виїжджають. Виїжджають навіть з міст окупованих ще 2014 року", — повідомив він.

За інформацією Гайдая, у Кремінній українські партизани повісили синьо-жовтий стяг.

"Тут цікава ситуація. Окупанти вже втікли з міста, а колаборанти або теж втікли, або бояться прапор знімати. Бо розуміють, що контрнаступ вже не зупинити", — додав Гайдай.

Раніше Гайдай повідомив, що звільнення окупованих територій Луганщини не відбудеться найближчим часом.

"Деокупація Луганської області не буде скоро. Але вона відбудеться обов’язково. Нам треба виграти війну в цілому. В нашій перемозі мається на увазі і деокупація Луганщини", — сказав Гайдай.

Оценка материала:

5.00 / 2
Окупанти пакують награбоване та тікають з Луганщини – Гайдай 5.00 5 2
Політика / Україна
12.09.2022 1066
Еще материалы раздела «Україна»