<
НОВИНИ ДНЯ: Синоптики попереджають про сильні заморозки: де і коли суттєво знизиться температура  МВФ оцінив кількість населення України та дав прогноз на найближчі роки  Актив для інвестицій та платіжний інструмент. Що таке криптовалюта  Україну накрило сильне похолодання: де 19 квітня будуть дощі, сніг та заморозки  Чехія планує передати Україні півтора мільйона снарядів до кінця року, - прем'єр  ПАРЄ ухвалила сенсаційні рішення про Путіна, РПЦ та російські НПЗ  Україна отримає перші снаряди від чеської ініціативи пізніше, ніж очікувалося: нові термінивсі новини дня
13.09.2022 522

Україна здобула першу медаль на чемпіонаті світу-2022 з греко-римської боротьби

Збірна України з греко-римської боротьби виборола першу нагороду на планетарній першості в сербському Белграді.

e7ae767e980d9f32bcbbb4d1bf8182f2_13.09.22

Українець Андрій Кулик став бронзовим призером ЧС-2022 у ваговій категорії до 72 кг. Пише ТСН.

У сутичці за "бронзу" 24-річний харків'янин з рахунком 4:3 здолав француза Ібрагіма Ганема.

Для Кулика це дебютний дорослий ЧС у кар'єрі. Минулого року він змагався на молодіжному чемпіонаті світу (U-23), де у ваговій категорії до 72 кг посів сьоме місце.

"Бронза" Кулика - перша медаль України на поточному ЧС.  Трьом іншим українським борцям, які стартували у перший день змагань - Корюну Сахрадяну (до 55 кг), Ясафу Зейналову (до 77 кг) та Андрієві Антонюку (до 87 кг), зачепитися за нагороди не вдалося.

Раніше повідомлялося, що українські дзюдоїсти здобули дві медалі у стартовий день Кубка Європи.

5.00 / 2
Україна здобула першу медаль на чемпіонаті світу-2022 з греко-римської боротьби 5.00 5 2