НОВИНИ ДНЯ: Гороскоп на 27 січня для всіх знаків зодіаку: кому Всесвіт готує приємний сюрприз  Скільки українців за кордоном і які соцвиплати їм нараховують: відповідь Мінсоцу  У Києві та області оголошено перший рівень небезпеки 27 січня: яка причина  Скільки людей щоночі залишають Київ: Кличко звернувся до мешканців столиці  Чому Україна збиває менше російських ракет: генсек НАТО пояснив  Місячний гороскоп: що можна і чого не можна робити 27 січня  Потепління тимчасове? Що буде з погодою в Україні завтра і коли повернуться морозивсі новини дня
Політика
Україна
14.09.2022 1848

"Успіхи досить переконливі": Гуменюк розповіла про просування ЗСУ на Херсонщині і відчай окупантів

Збройні сили України просуваються не лише на Харківщині. Успіхи є і на Херсонському напрямку.

a06f9cd60d8769fd1f9ef9c65af67f53_14.09.22

Звільнені ЗСУ населені пункти Херсонщини не називають наразі з метою дотримання норм безпеки. Станом на зараз у звільнених населених пунктах українські фахівці усувають наслідки злочинів російських окупантів, зокрема й розміновують території. Пише ТСН. 

Про це повідомила начальниця об’єднаного координаційного штабу пресцентру Сил оборони України "Південь" Наталя Гуменюк в ефірі телемарафону.

"Просування наше триває, робота триває. Успіхи досить переконливі. Ми тримаємо вогневий контроль над логістикою ворога на окупованій території, ми контролюємо транспортні артерії, де вони з неймовірною наполегливістю намагаються випробовувати нові засоби для переправи через Дніпро. Але щойно вони загружають новий понтон чи баржу для транспортування, наш вогневий контроль спрацьовує чітко", - розповіла Гуменюк.

За її даними, моральний стан окупантів на Херсонщині вже хиткий. Гуменюк каже, що російські окупанти вже розуміють абсурдність наказів свого керівництва, але повинні їх виконувати.

Вона додала, що росіяни поінформовані, як здатися у полон та нашкодити своєму підрозділу, унеможливлюючи його здатність йти в бій.

Натомість ЗСУ фіксують поодинокі спроби РФ штурмувати деякі ділянки фронту. Однак після жорсткої відсічі окупанти повертаються без техніки та з втратами особового складу.

Також, як відомо, окупанти нарощують резерви на лівому березі Херсонщини, адже на правий берег техніку переправити дуже важко.

"Угруповання росіян на лівому березі вже у стані відчаю. Угруповання на правому березі ще може дістатися своїх кордонів без втрат", - констатувала Гуменюк.

Вона підтвердила, що на лівому березі РФ сконцентрувала кілька підрозділів "кадирівців". Водночас вона нагадала, що на передових позиціях тіктокери не воюють, а виконують функції загороджувальних загонів, щоб повертати окупантів до бою, не дозволяючи відступати.

Оценка материала:

5.00 / 3
"Успіхи досить переконливі": Гуменюк розповіла про просування ЗСУ на Херсонщині і відчай окупантів 5.00 5 3
Політика / Україна
14.09.2022 1848
Еще материалы раздела «Україна»