НОВОСТИ ДНЯ: Аномальні температури: чи буде зима холодною  "Білорусь може кинутися не на Україну, а в інший бік": експерт про загрозу теракту на АЕС  Новорічні десерти: три прості рецепти  Де при купівлі нерухомості можна отримати дозвіл на проживання: країни  Холод та сніг: синоптики розповіли, яку погоду принесе початок тижня  Від чого залежить наступ українських військових взимку: у ЗСУ дали відповідь  Як приготувати хліб на сковороді: рецепти для нашого життявсе новости дня
Життя та Стиль
Спорт
15.09.2022 295

Російському гімнасту, якого дискваліфікували за літеру "Z" на формі, частково задовольнили апеляцію

Апеляцію російського гімнаста Івана Куляка, який на етапі Кубка світу у Досі вийшов на церемонію нагородження з літерою "Z" на грудях, частково задовольнили.

b5988197a568e30bccc8378eff71aaa2_15.09.22

Апеляційний суд Фонду гімнастичної етики розглянув апеляцію скандального російського гімнаста Івана Куляка, який був на рік дискваліфікований FIG за свій мерзенний вчинок на етапі Кубка світу в Досі. Пише ТСН. 

Як повідомляє Inside the Games, суд частково задовольнив апеляцію росіянина.

Усунення Куляка від змагань залишається чинним, проте тепер її тривалість не залежить від дискваліфікації російських спортсменів, запровадженої FIG.

Таким чином, його усунення не може бути продовжено у разі, якщо росіян не допустять на міжнародні змагання з 17 травня наступного року.

Нагадаємо, що Куляк був покараний за те, що прийшов на церемонію нагородження з літерою "Z" на формі - символом вторгнення військ РФ до України.

Оценка материала:

5.00 / 1
Російському гімнасту, якого дискваліфікували за літеру "Z" на формі, частково задовольнили апеляцію 5.00 5 1
Життя та Стиль / Спорт
15.09.2022 295
Еще материалы раздела «Спорт»