НОВОСТИ ДНЯ: Захід розглядає сценарій приймання частини України до НАТО – NYT  Спека буде рекордною: народний синоптик дав детальний прогноз на літо  Як можуть покарати чоловіків, які не повертаються вчасно з-за кордону: пояснення  Закриють українське небо. Що відомо про ракети AIM-9 Sidewinder  В Україні спрощують військово-лікарські комісії: Зеленський підписав два законопроєкти  Прогноз погоди на червень: синоптики розповіли, яким буде перший місяць літа  На Оболоні з’явиться рекреаційна зона з укриттям поруч, - Віталій Кличко показав проєктвсе новости дня
Політика
Світ
17.09.2022 303

У Росії ув'язнених заманюють на війну проти України - британська розвідка

Влада Росії посилює приховану мобілізацію і вербування для війни в Україні.

2bacabedec83f427484484a536fd5cdf_17.09.22

Двома головними проблемами російської армії є нестача бойової піхоти і молодших командирів. Пише ТСН. 

Про це повідомили у зведенні розвідки Великої Британії.

Розвідники заявляють, що приватна військова компанія Вагнера проводить кампанію з вербування російських в'язнів для участі у війні проти України щонайменше від липня. Засудженим пропонують гроші, а також пом'якшення вироку.

Нещодавно ця тенденція продовжилася — британці згадують відео з нібито власником ПВК Вагнера Євгеном Пригожиним, який особисто закликає ув'язнених в одній із російських колоній. У ролику він каже, що шукає бійців "тільки для штурмових частин".

Також наголошується, що окремі російські військові академії скорочують курси навчання та переносять терміни випуску курсантів —це означає, що кадети можуть бути перекинуті на війну проти України.

Вплив кадрової проблеми Росії стає дедалі серйознішим, а прискорення навчання кадетів і потреба Вагнера в штурмових загонах дозволяють припустити, що з найбільш гострі нестачі під час кризи укомплектування збройних сил пов'язані з бойовою піхотою і молодшими командирами.

Раніше в  ISW зазначили, що поразка у Харківській області спонукала Кремль оголосити загальноросійське вербування.

"Кремлівські чиновники та державні ЗМІ раніше не закликали до вербування по всій країні, а натомість доручали місцевим чиновникам та ЗМІ формувати сили нібито за власною ініціативою, — йдеться у звіті.

За словами аналітиків, ця реформа набору, ймовірно, забезпечить велику підтримку Кремля серед націоналістичних діячів, які дедалі більше критикують російське Міноборони, навіть якщо вербувальна кампанія не призведе до створення великої кількості боєздатних військ.

Оценка материала:

5.00 / 2
У Росії ув'язнених заманюють на війну проти України - британська розвідка 5.00 5 2
Політика / Світ
17.09.2022 303
Еще материалы раздела «Світ»