НОВОСТИ ДНЯ: Зеленський схвалив обов'язкове звітування політичних партій  Яким буде курс долара в жовтні – прогноз експертів  Погода 28 вересня: в Україні буде сухо та тепло  Чому Путін наказав Шойгу зупинити контрнаступ ЗСУ до жовтня — експерт назвав справжню причину  "72-ї бригади РФ вже не існує": у 3-й штурмовій розповіли про резерви РФ біля Бахмута  Україна хоче отримати західні аналоги крилатих ракет "Калібр" і Х-101, - Economist  Яким буде жовтень 2023 року в Україні — прогноз метеорологинівсе новости дня
Життя та Стиль
Столиця
17.09.2022 481

Київ увійшов до Глобальної мережі міст ЮНЕСКО, що навчаються

У штаб-квартирі ЮНЕСКО включили столицю України до Глобальної мережі міст ЮНЕСКО, що навчаються.

630_360_1458551581-7561_17.09.22

Про це інформує пресслужба КМДА, передає Укрінформ.

«У вересні 2022 року у штаб-квартирі ЮНЕСКО було прийнято рішення щодо включення Києва до Глобальної мережі міст ЮНЕСКО, що навчаються (UNESCO Global Network of Learning Cities), метою якої є розвиток навчання впродовж життя (Lifelong Learning) у світі», - йдеться у повідомленні.

Наголошується, що ця подія є визнанням Києва інтелектуальним європейським центром.

«Ми зробили багато для того, щоб наше місто заслужило цей статус. Зокрема, у 2019 році ініціювали створення Освітнього хабу міста Києва задля реалізації концепції навчання впродовж життя на рівні всього міста. Впродовж трьох років через Освітній хаб пройшли навчання понад 20 000 киян офлайн та біля півмільйона – дистанційно. І тепер результат цієї трирічної роботи гідно оцінили в ЮНЕСКО», – сказав Київський міський голова Віталій Кличко.

У КМДА підкреслюють, що навчання впродовж життя – це світовий тренд, який допомагає формуванню людського капіталу, тобто високоосвічених громадян будь-якої країни.

«У сучасному світі найцінніше – це люди. Саме за них йде боротьба на глобальному рівні. І дуже важливо Україні, особливо в умовах війни, зберегти та примножити свій людський капітал, який стане рушійною силою відновлення країни після перемоги. І Київ як столиця власним прикладом показує, як можна ефективно організувати безперервне навчання, адже знання наразі застарівають дуже швидко, і їх треба постійно оновлювати у всіх сферах. Ми дуже вдячні керівництву Києва, зокрема пану Віталію Кличку, за увагу до цього питання, а також Українській асоціації освіти дорослих», – зазначила директорка Освітнього хабу міста Києва Марія Богуслав.

Зазначається, що Освітній хаб міста Києва – це територія нових можливостей для кожного, де можна абсолютно безкоштовно оволодіти найзатребуванішими навичками для успішного працевлаштування та відкриття власного бізнесу, вивчати українську та іноземні мови, а для підлітків – визначити власні здібності до професій за допомогою штучного інтелекту.

Як повідомляв Укрінформ, депутати Київради ухвалили рішення про присвоєння персональних стипендій учням 8-11 класів, які демонструють високі знання з навчальних предметів.

Оценка материала:

5.00 / 2
Київ увійшов до Глобальної мережі міст ЮНЕСКО, що навчаються 5.00 5 2
Життя та Стиль / Столиця
17.09.2022 481
Еще материалы раздела «Столиця»