НОВОСТИ ДНЯ: Приготуйте теплі речі: якою буде погода на Різдво  Навіщо Росія робить заяви про переговори з Україною: аналітики пояснили  Чи дійсно Києво-Печерська лавра перейшла до ПЦУ: в Мінкульті звернули увагу на цікаву деталь  В Україну йде потепління: синоптик назвала точні дати  УПЦ МП "поза законом": як і чому церкву можуть заборонити в Україні  Стало відомо, яких втрат на війні проти України зазнав Чорноморський флот РФ, - ЗМІ  "Заклали один з наріжних каменів у міцну основу помісної церкви" - Епіфаній про Києво-Печерську лаврувсе новости дня
Політика
Україна
17.09.2022 299

Уряд визначився зі строками пенсійної реформи в Україні

Кабінет міністрів пропонує провести пенсійну реформу після закінчення війни. Обов'язковий накопичувальний рівень пенсії буде запроваджений з 1 січня наступного після завершення воєнного стану року.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на публікацію прем’єр-міністра Дениса Шмигаля у Telegram-каналі.

"Накопичувальний рівень стане додатком до солідарної системи", - написав він.

Під час наради з урядовцями, парламентарями, ПФУ, НКЦПФР Шмигаль дав доручення завдання Мінсоцполітики прискорити винесення вже напрацьованого законопроекту до Верховної ради.

"Згідно з проектом закону, нововведення почнуть діяти з 1 січня наступного після завершення воєнного стану року. За цей час відповідні міністерства мають напрацювати всю нормативну базу, аби накопичувальна пенсія запрацювала вчасно", - додав він.

За словами прем’єра, також обговорили створення Єдиного соціального реєстру. "Це, разом із впровадженням накопичувальної пенсії, реформа номер один для Мінсоцполітики. Тож усі заінтересовані міністерства мають прискорити відповідні напрацювання", - повідомив Шмигаль.

Оценка материала:

5.00 / 1
Уряд визначився зі строками пенсійної реформи в Україні 5.00 5 1
Політика / Україна
17.09.2022 299
Еще материалы раздела «Україна»