НОВИНИ ДНЯ: Україну скують морози до -27, але не всюди: де 3 лютого чекати аномальні +5 градусів  Особливо потужна дзеркальна дата 02.02.2026: як загадати бажання в цей день та що не можна робити  Що станеться у разі смерті Трампа на посаді президента США: хто отримає владу  Гороскоп на тиждень з 2 по 8 лютого для всіх знаків зодіаку розповість, кому час відпустити минуле  Скринінг здоров'я 40+: як оформити картку, щоб отримати 2000 гривень  Україна відмовляється від вугільних ТЕС: як забезпечити стабільність енергопостачання — експерт  Зеленський відповів, чи він піде на наступні вибори президентавсі новини дня
Життя та Стиль
Суспільство
19.09.2022 944

Блокпости та без алкоголю. В Умані ввели низку заборон на святкування Рош ха-Шана

В Умані з 19 по 30 вересня ввели низку обмежень на час святкування Рош га-Шана. Заборонено продаж алкоголю, піротехніки та зброї, на в'їзді у місто працюватиме півдесятка блокпостів.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Telegram-канал Уманської міськради.

Список заборон

За рішенням Черкаської обласної військової адміністраціі, в місті Умань з 19 по 30 вересня 2022 poку заборонили:

  • продаж алкогольних, слабоалкогольних напоїв, піротехнічних виробів, а також пневматичної зброї, іграшок, які імітують зброю;
  • пішохідний та автомобільний рух під час дії комендантської години.

Також на під’їзді в місто вже діють 5 блокпостів з перевіркою документів та транспортного засобу.

"В’їзд та перевірка багажу паломників до міста Умань здійснюється лише за однією адресою: вул. Визволителів", - зазначено в повідомленні.

У міськраді звертають увагу, що жителям громади, які проживають у кварталі паломництва, достатньо на пропускному пункті пред’явити паспорт із відміткою про реєстрацію у даному кварталі.

"Якщо адреса реєстрації різниться із фактичним місцем проживання у кварталі паломництва, зверніться в ЦНАП для зміни місця реєстрації або в соціальний захист (для ВПО)", - попередили в міськраді.

Найбільше прибуття паломників очікується 20-22 вересня, надалі приїзд припиниться, виїжджати з України хасиди будуть після 27 вересня.

Оценка материала:

5.00 / 2
Блокпости та без алкоголю. В Умані ввели низку заборон на святкування Рош ха-Шана 5.00 5 2
Життя та Стиль / Суспільство
19.09.2022 944
Еще материалы раздела «Суспільство»