НОВОСТИ ДНЯ: Змінили тактику. В "Укренерго" дали оптимістичний прогноз щодо світла  Температура впаде на кілька градусів: синоптик назвала дату похолодання в Україні  "Друга трансформаторна армія": Данілов висловився про атаки РФ по ГЕС та ТЕЦ  "Не було би стільки жертв": Путін заявив, що Донбас треба було захопити у 2014 році  Профанацію з "пунктами незламності" ніхто не пробачить. Зеленський розкритикував мерію Києва  Україну накрив чорноморський циклон: синоптик розказав, що буде з погодою  NASA показало, який вигляд з космосу мала Україна під час блекаутувсе новости дня
Життя та Стиль
Суспільство
19.09.2022 403

Більшість українців не вірять у конфлікт між політичним і військовим керівництвом країни, – опитування

Більшість українців позитивно оцінюють єдність керівництва України та мету перемогти у війні проти російської агресії.

Про це свідчать результати опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології.

У наратив про "серйозні конфлікти між політичним і військовим керівництвом" вірять 14% респондентів. Натомість 71% вважають, що військове і політичне керівництво діє злагоджено, зі спільною метою перемоги.

"Загалом, можна стверджувати, що більшість українців позитивно оцінюють єдність керівництва України і відданість меті перемогти у війні. Утім, досить істотна частка українців вірять і погоджуються з наративами «розколу» з цих питань (14–29%) або не мають кристалізованої думки (15–20%)", – зазначається в повідомленні.

Більш поширеним є наратив, що "керівництво не приділяє належної уваги нашим захисникам", у який вірять 24% респондентів. Більшість же – 60% – вважають, що керівництво "у мірі можливості проявляє належну увагу захисникам".

Відносно найбільше респондентів вірять у наратив, що "чиновники наживаються на війні і розкрадають західну зброю" – 29%. Проте значно більше тих, хто вважає, що "зброя не розкрадається, а використовується нашими захисниками" – 51%. Хоча в цьому випадку також і найбільше тих, хто не визначився з думкою (20%).

Оценка материала:

5.00 / 1
Більшість українців не вірять у конфлікт між політичним і військовим керівництвом країни, – опитування 5.00 5 1
Життя та Стиль / Суспільство
19.09.2022 403
Еще материалы раздела «Суспільство»