НОВОСТИ ДНЯ: В Україну йде потепління: синоптик назвала точні дати  УПЦ МП "поза законом": як і чому церкву можуть заборонити в Україні  Стало відомо, яких втрат на війні проти України зазнав Чорноморський флот РФ, - ЗМІ  "Заклали один з наріжних каменів у міцну основу помісної церкви" - Епіфаній про Києво-Печерську лавру  Синоптикиня розповіла, коли українцям чекати на відлигу  "Свято-Успенську Києво-Печерську лавру" зареєстровано як монастир ПЦУ: що це означає  Видобуток російської нафти в 2023 році впаде на третину через санкції, - Reutersвсе новости дня
Бізнес
Економіка
20.09.2022 211

Бізнес попри війну очікує зростання наступного року

Майже половина – 47% членських компаній Європейської бізнес асоціації прогнозують позитивну динаміку розвитку свого бізнесу в Україні наступного року.

Про це свідчать результати опитування ЄБА, повідомляє Forbes Ukraine у Телеграмі.

"Попри війну 47% бізнесів очікують зростання у 2023 році, свідчать результати опитування ЄБА. Порівняно з минулим роком на третину зменшилася кількість підприємців, які планують впровадження нових інвестиційних проєктів, про це повідомили тільки 19% компаній", - ідеться у повідомленні.

Тільки 1% компаній планують скорочення заробітних плат у 2023 році, ще 26% залишать їх на поточному рівні. Водночас 73% запланували підвищення заробітних плат для співробітників.

Керівники компаній також визначили ТОП-3 завдання до уряду на наступний рік. На першому місці – необхідність проведення судової реформи та встановлення верховенства права, на другому – боротьба з корупцією. Третім пріоритетом на наступний рік бізнес-лідери визначили забезпечення макроекономічної стабільності.

Оценка материала:

5.00 / 2
Бізнес попри війну очікує зростання наступного року 5.00 5 2
Бізнес / Економіка
20.09.2022 211
Еще материалы раздела «Економіка»