НОВИНИ ДНЯ: У Трампа скасували мільйонні гранти на демократію для низки пострадянських країн  Путін хоче п’ять регіонів України без бою: експерт попередив про пастку Росії для Трампа  РФ не хоче миру з Україною, незважаючи на тиск Трампа, - глава Міноборони Італії  Гречаники: цікавий рецепт котлет  Рецепт шоколадного печива  Малинові заварні тістечка: рецепт чарівної випічки  Якою буде погода в Україні на Великдень? Синоптик дала прогнозвсі новини дня
Політика
Росія
22.09.2022 807

Початок великого полювання: в Росії партизани оголосили мобілізацію і закликають підпалювати військкомати

В Росії гуртуються партизани.

Вони закликають росіян до підпалювання військкоматів. Пише ТСН. 

Про це повідомляють у телеграм-каналі "Роспартизан".

"Початок великого полювання. Оголошуємо мобілізацію. Відтепер військкомати, мобільні агітаційні пункти та інші будівлі Міністерства війни - мета номер один для партизанського руху. Готуйте коктейлі Молотова, запасайтеся пальним і сухим спиртом і готуйтеся. Цільтесь у приміщення з архівами, знищуйте документи — нехай шукають батьків, чоловіків та братів та особисто вручають їм свої смертні розписки. Відтепер ударити воєнкома — це заслужити повагу руху. А підпалити військкомат – це отримати індульгенцію. Єдина опозиція в Росії – це партизанський рух. Єдині, хто загрожує нашому благоденству та безпеці, це ті, що зажерлися і засиділися в кремлівських хоромах. Не слухайте їхні гнилі промови. Паліть, браття, їхні старі кабінети. Звільняйте Батьківщину від погані вогнем!", - закликали партизани.

Нагадаємо, що в США заявили, що США ніколи не визнають претензій Росії на тимчасово окуповані території України. Фальшиві референдуми та мобілізація є ознаками слабкості, провалу Росії у війні проти України.

Оценка материала:

5.0 / 2
Початок великого полювання: в Росії партизани оголосили мобілізацію і закликають підпалювати військкомати 5.00 5 2
Політика / Росія
22.09.2022 807
Еще материалы раздела «Росія»