НОВОСТИ ДНЯ: 14 жовтня - Покрова Пресвятої Богородиці та День захисників і захисниць України: чи буде вихідний  Тепло у жовтні ще буде, але не у всіх регіонах  Фінал Путіна визначений, а питання майбутнього Росії поки що відкрите, - представник ГУР  Львівський сирник, що тане в роті: рецепт від Лізи Глінської  Зима в Україні: чи будуть люті морози та холоди  Не лише Путін: Подоляк розповів, хто в Росії керує війною проти України  Аналітики ISW заявили, що Кадиров і Пригожин публічно підірвали авторитет Путінавсе новости дня
Політика
Україна
22.09.2022 260

"Поворот у війні відбувся": Фейгін вважає, що "референдумами" Путін намагається попередити наступ ЗСУ

Росіяни оголосили про проведення "референдумів"в "ЛДНР", а також на окупованих територіях Запорізької та Херсонської областей.

cb506e5550fdbcee3e3bef2ed7c6df6f_22.09.22

Російський правозахисник та юрист Марк Фейгін вважає, що таким чином у Кремлі намагаються попередити можливий наступ Збройних сил України.

Таку думку він висловив в коментарі "УНІАН". Пише ТСН. 

Фейгін наголосив, що після успішного контрнаступу ЗСУ в Харківській області "ситуація набула зовсім інший оборот".

"Я вважаю, що поворот у війні дійсно відбувся, остаточний переломний момент, оскільки зупинити наступ ЗСУ вже неможливо. І розуміння цього змушує партію війни в оточенні Путіна форсувати ситуацію, проводити "референдуми", щоб спробувати останнім цим засобом зупинити можливу деокупацію територій", - каже правозахисник.

Він вважає, що окуповані території України оголосять російськими, щоб загрожувати використанням доктрини безпеки і застосуванням всіх засобів: "аж до ядерної зброї і якихось інших неконвенційних видів зброї (хімічної чи іншої), щоб "захистити" ці території".

Фейгін називає це "сигналом Москви" для України і для Заходу, аби він "вплинув на Київ і той пішов на переговори, на перемир'я, на якусь угоду".

"Остання спроба продемонструвати, що Москва готова до більш рішучої відповіді і до більш рішучих дій", - наголосив правозахисник.

Оценка материала:

5.00 / 1
"Поворот у війні відбувся": Фейгін вважає, що "референдумами" Путін намагається попередити наступ ЗСУ 5.00 5 1
Політика / Україна
22.09.2022 260
Еще материалы раздела «Україна»