НОВОСТИ ДНЯ: У Росії більше немає політичного запасу: експерт дав прогноз, коли може закінчитися війна  М'ясний салат з овочами: смачно та поживно  Новий рік 2023: яка тварина стане символом за східним календарем і чого від неї очікувати  Синоптикиня розповіла, чи прийде потепління в Україну цього тижня  "Підтримують навіть з ентузіазмом": 74% росіян висловилися за продовження війни РФ проти України  Закуски на Новий рік 2023: бюджетні гарячі і холодні страви  В Україні 5 грудня без опадів, температура повітря вдень до 6° морозувсе новости дня
Політика
Україна
22.09.2022 1164

Є нове формулювання: Рада в першому читанні підтримала добровільний військовий облік жінок

Верховна Рада у\в першому читанні прийняла за основу законопроєкт щодо добровільного військового обліку жінок.

144aa31db4d45a1b3e5ff977341e3167_22.09.22

Підтримали за основу законопроєкт про внесення змін до статті 1 Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу"  267 депутатів. Пише ТСН. 

Про це повідомив народний депутат Ярослав Железняк.

"Нове формулювання статті щодо обліку: "Жінки, які мають спеціальність та/або професію, споріднену з відповідною військово-обліковою спеціальністю, визначеною в переліку, затвердженому Міністерством оборони України, та придатні до проходження військової служби за станом здоров’я та віком, за власним бажанням можуть бути взяті на військовий облік військовозобов’язаних", - написав він.

Щодо жінок, які мають спеціальність та/або професію, споріднену з медичною діяльністю, такі громадянки беруться на військовий облік військовозобов’язаних. Закон, за словами нардепа, буде готуватися до другого читання за скороченою процедурою.

Нагадаємо, раніше заступниця міністра оборони Ганна Маляр запевняла, що станом на сьогодні країна не має гострої потреби суттєво збільшувати кількість жінок на військовому обліку. Але для Збройних сил залишається потреба в спеціальностях та фахівцях медицини, радіотехніки, харчових технологій.

Оценка материала:

5.00 / 4
Є нове формулювання: Рада в першому читанні підтримала добровільний військовий облік жінок 5.00 5 4
Політика / Україна
22.09.2022 1164
Еще материалы раздела «Україна»