НОВОСТИ ДНЯ: В Україні почали серійно виробляти 152-міліметрові снаряди: на них вже пишуть послання окупантам  Вчені відродили стародавні "віруси-зомбі", що століттям були заморожені під кригою озер Сибіру  Бюджетні страви на Новий рік 2023: просте меню на святковий стіл  Почали заробляти. Рекордна кількість українців хочуть залишитися в Британії  Аномальні температури: чи буде зима холодною  "Білорусь може кинутися не на Україну, а в інший бік": експерт про загрозу теракту на АЕС  Новорічні десерти: три прості рецептивсе новости дня
Політика
Світ
22.09.2022 268

Байден: своїми ядерними погрозами та псевдореферендумами Росія порушила хартію ООН

Президент США Джо Байден заявив, що Росія порушила хартію ООН своїми ядерними погрозами та планами провести так звані "референдуми" на захоплених українських територіях.

ef755dd16ec96ef32a0f235b78b31131_22.09.22

Байден наголосив, що постійний учасник Радбезу ООН (Росія) вторгся на територію іншої суверенної держави та спробував стерти її з мапи. Пише ТСН. 

Про це лідер США заявив на засіданні Генеральної асамблеї ООН.

"Росія набирає ще більше солдатів і намагається організувати фейковий референдум - це безпосереднє порушення хартії ООН. Весь світ має побачити ці злочини. Ніхто не загрожував Росії і ніхто, крім неї, не шукав цього конфлікту. Ми намагалися уникнути його", - підкреслив Байден.

За словами американського лідера, якщо залишити поза увагою агресію РФ, то під загрозою опиниться все, що захищає ООН.

"Кожна перемога на полі бою - це заслуга українських солдатів. Але ми також проходили випробування та вибрали свободу, суверенітет, ми вибрали ті принципи, які обстоює кожен учасник Статуту ООН", - заявив Байден.

Зазначимо, президент Сполучених Штатів Джо Байден також засудив російського диктатора Володимира Путіна за ядерні погрози Україні і світу і заявив, що ядерний шантаж Путіна є порушенням договору нерозповсюдження ядерної зброї.

Оценка материала:

5.00 / 1
Байден: своїми ядерними погрозами та псевдореферендумами Росія порушила хартію ООН 5.00 5 1
Політика / Світ
22.09.2022 268
Еще материалы раздела «Світ»