НОВОСТИ ДНЯ: Жданов розповів, чому Україна не висуває Білорусі ультиматум через участь у війні  Прорахунки були фатальними. У США перевіряють невірні прогнози по війні в Україні, - ЗМІ  Мобілізований росіянин у середньому живе одну атаку – експерт  Народний синоптик розповів, чи довго в Україні протримаються морози та коли знову потепліє  "Вимагаємо виведення військ з території України та повернення всіх солдатів додому": у РФ почали бунтувати матері російських вояків  У Путіна і Лукашенка все погано: експерт про нові погрози на адресу України  "Не зраджує традицій": Путін завжди зникає з поля зору, коли потрібно відповідати за провали – експертвсе новости дня
22.09.2022 663

В Україні зростає попит на електрокари та гібриди

Попит на автомобілі з традиційними двигунами в Україні скорочується, натомість частка авто з гібридними та електродвигунами зростає.

Про це свідчать дані Асоціації автомобілевиробників Укравтопром.

Зазначається, що ща вісім місяців 2022 року в Україні було реалізовано 24,4 тис. нових легкових автомобілів. Білшість з них (57%) обладнані ензоновими двигунами.

Водночас у порівнянні з аналогічним періодом 2021 р. частина бензинових авто в структурі ринка зменшилась на 5%.

Також зменшились частки дизельних авто (-1%), зараз у продажах вони займають 24%. А також машин з ГБО, які охопили лише 1% ринку (-1%).

Натомість відсоток гібридних авто збільшився відсоток з 10% до 14%, а електромобілів з 1% до 4%.

Оценка материала:

5.00 / 1
В Україні зростає попит на електрокари та гібриди 5.00 5 1
Бізнес / Ринки та компанії
22.09.2022 663
Еще материалы раздела « Ринки та компанії»