НОВОСТИ ДНЯ: Тепло у жовтні ще буде, але не у всіх регіонах  Фінал Путіна визначений, а питання майбутнього Росії поки що відкрите, - представник ГУР  Львівський сирник, що тане в роті: рецепт від Лізи Глінської  Зима в Україні: чи будуть люті морози та холоди  Не лише Путін: Подоляк розповів, хто в Росії керує війною проти України  Аналітики ISW заявили, що Кадиров і Пригожин публічно підірвали авторитет Путіна  Холодна осінь: кліматологи підбили підсумки вересня в Києвівсе новости дня
Політика
Україна
23.09.2022 1386

Чоловіки в Криму почали отримувати повістки до армії РФ: деталі

Жителям незаконно анексованого українського Криму окупанти надсилають повістки до армії Росії через сайт державних послуг.

40549a1d10e50e785d2ca8094f80da1b_23.09.22

Також у Криму можуть "ловити" чоловіків просто на вулицях для вручення повісток. Пише ТСН. 

Про це повідомляє організація КримSOS

"Як стало відомо КримSOS, чоловіки у тимчасово окупованому Криму почали отримувати повістки до армії РФ через сайт держпослуг. Якщо людина кілька днів не відвідуватиме особистий кабінет на сайті держпослуг, повістка автоматично вважатиметься отриманою", - розповів голова правління КримSOS Олексій Тільненко.

Крім того, є інформація, що представники силових окупаційних структур можуть патрулювати вулиці міст та шукати чоловіків призовного віку для подальшого вручення повісток.

Організація наголошує, що рішення про часткову мобілізацію, про яку диктатор Путін оголосив 21 вересня, поширюється також на окуповані території, що є воєнним злочином. Примусова мобілізація заборонена Женевською конвенцією.

"Примус громадян супротивної сторони до участі у військових діях, спрямованих проти їхньої власної держави заборонений Гаазьким положенням. Також це є порушенням законів і звичаїв війни, згідно з Кримінальним кодексом України", - наголошується в повідомленні.

Оценка материала:

5.00 / 3
Чоловіки в Криму почали отримувати повістки до армії РФ: деталі 5.00 5 3
Політика / Україна
23.09.2022 1386
Еще материалы раздела «Україна»