НОВОСТИ ДНЯ: Курячі яйця за 100 гривень: експерти попереджають про зростання цін  Кремль виділить Білорусі півтора мільярда доларів  Погода в Україні на п'ятницю, 7 жовтня  "Це котел": щойно мобілізовані росіяни вже затиснуті на Херсонщині між ЗСУ та Дніпром  Інфляція в Україні пришвидшилася: НБУ назвав причини зростання цін за останній місяць  В Украину пришло «бабье лето» - без дождя и до +22°  "Вже не свербить імперська амбіція": полковник ФСБ розповів, чому Путін пішов війною на Українувсе новости дня
Політика
Росія
23.09.2022 260

Західна розвідка прогнозує провал мобілізації в Росії, - Guardian

Росія зіткнеться з серйозними проблемами при мобілізації. Армії країни буде важко навчати та екіпірувати новобранців, якщо Кремль не зачекає кілька місяців, перш ніж відправляти їх на передову в Україну.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Guardian.

Експерти з розвідки визнали, що справжня ціль вербування може бути вищою ніж 300 тисяч осіб. Так, деякі звіти припускають, що справжньою метою Кремля є мобілізація 1 мільйона.

Один чиновник на умовах анонімності сказав, що російська влада зіткнеться з великими труднощами навіть при наборі 300 тисяч.

Зазначимо, що протягом усього конфлікту Росія стикалася з проблемами навчання та оснащення, і офіційні особи сказали, що це майже напевно пошириться на новобранців.

"Ми вважаємо, що їм буде дуже складно навчатися, не кажучи вже про те, щоб швидко оснастити такі великі сили", - сказав чиновник.

Призовникам, ймовірно, видадуть старі речі та ненадійне спорядження. Західні офіційні особи вважають, що під час найму росіян існував явний регіональний ухил, який зосереджувався на бідних районах і меншинах на сході країни та уникав міських центрів середнього класу країни. Так, вони не бачать набору осіб у Санкт-Петербурзі чи Москві.

Оценка материала:

5.00 / 1
Західна розвідка прогнозує провал мобілізації в Росії, - Guardian 5.00 5 1
Політика / Росія
23.09.2022 260
Еще материалы раздела «Росія»