НОВОСТИ ДНЯ: Підрив літаків на військовому аеродромі під Москвою: чому таких випадків в РФ побільшає  Марсіанський гелікоптер від NASA встановив рекордну для себе висоту  Мобілізація в Україні: хто може служити за місцем проживання, як змінити частину і що таке відношення  Рецепт салату з курячого філе і ананасів: ідеальне поєднання  Британська розвідка пояснила низький моральний дух та нездатність росіян наступати  Коли Тетяни, Ольги чи Володимира 2024 року: найбільш поширені дати іменин за новим календарем  Якою буде зима в Українівсе новости дня
Політика
Україна
24.09.2022 374

Червоний Хрест не виконує мандат – Український омбудсмен

Український омбудсмен Дмитро Лубінець зустрінеться з керівництвом Міжнародного комітету Червоного Хреста щодо невиконання ним свого мандата.

Про це він повідомив у Telegram.

Лубінець наголосив, що жоден зі звільнених українських військовополонених не бачив представників МКЧХ, перебуваючи в полоні РФ, що є порушенням. Попередньо, зустріч із ними запланована в Женеві на початку жовтня.

«На мій погляд, це невиконання мандата МКЧХ і ми маємо про це публічно говорити. Їхній мандат має змушувати країну-агресора виконувати Женевські конвенції…» — заявив омбудсмен.

Він сказав, що представники МКЧХ були присутні під час виходу українських військових з Азовсталі у Маріполі і, згідно зі своїми мандатами, брали на себе зобов’язання це перевіряти, стежити та моніторити цю ситуацію, чого, за словами Лубінця, не відбулося.

Оценка материала:

5.00 / 2
Червоний Хрест не виконує мандат – Український омбудсмен 5.00 5 2
Політика / Україна
24.09.2022 374
Еще материалы раздела «Україна»