НОВОСТИ ДНЯ: Чи буде взимку контрнаступ: полковник ЗСУ в запасі Світан розповів, чого очікувати  Грудень в Україні почнеться з 12-градусних морозів   Жданов розповів, чому Україна не висуває Білорусі ультиматум через участь у війні  Прорахунки були фатальними. У США перевіряють невірні прогнози по війні в Україні, - ЗМІ  Мобілізований росіянин у середньому живе одну атаку – експерт  Народний синоптик розповів, чи довго в Україні протримаються морози та коли знову потепліє  "Вимагаємо виведення військ з території України та повернення всіх солдатів додому": у РФ почали бунтувати матері російських вояківвсе новости дня
Політика
Україна
24.09.2022 303

Червоний Хрест не виконує мандат – Український омбудсмен

Український омбудсмен Дмитро Лубінець зустрінеться з керівництвом Міжнародного комітету Червоного Хреста щодо невиконання ним свого мандата.

Про це він повідомив у Telegram.

Лубінець наголосив, що жоден зі звільнених українських військовополонених не бачив представників МКЧХ, перебуваючи в полоні РФ, що є порушенням. Попередньо, зустріч із ними запланована в Женеві на початку жовтня.

«На мій погляд, це невиконання мандата МКЧХ і ми маємо про це публічно говорити. Їхній мандат має змушувати країну-агресора виконувати Женевські конвенції…» — заявив омбудсмен.

Він сказав, що представники МКЧХ були присутні під час виходу українських військових з Азовсталі у Маріполі і, згідно зі своїми мандатами, брали на себе зобов’язання це перевіряти, стежити та моніторити цю ситуацію, чого, за словами Лубінця, не відбулося.

Оценка материала:

5.00 / 2
Червоний Хрест не виконує мандат – Український омбудсмен 5.00 5 2
Політика / Україна
24.09.2022 303
Еще материалы раздела «Україна»