НОВОСТИ ДНЯ: У Росії бояться "сюрпризів" ЗСУ до Нового року: "Олів'є в горлянку не полізе"  "Росіяни не тікають з поля бою": Путін продемонстрував цілковиту необізнаність про своїх солдатів-дезертирів  На Україну насувається потепління, але з мокрим снігом, дощами та поривами вітру  У Німеччині заявили, що Україна має право захищатися і за межами своєї країни  Мобілізація жінок в Україні: як призивають і кому потрібно обов'язково стати на облік  5 напоїв світу, які варто спробувати і якими можна зігрітися на Новий рік  Hubble зробив фотографію наймолодшої галактики у всесвітівсе новости дня
Політика
Європа
24.09.2022 310

В парламенті Фінляндії закликають запровадити санкції ЄС проти «Росатому»

На підставі зв'язків російської корпорації «Росатом» із ВПК РФ, а також на підставі участі «Росатома» у захопленні Запорізької ядерної електростанції необхідно запровадити санкції ЄС проти цієї компанії та припинити з нею будь-яку співпрацю.

And_24.09.22

Про це у коментарі Guildhall заявив депутат парламенту Фінляндії, член комітету з оборони Андерс Адлеркройц.

«Я підтримую запровадження санкцій ЄС проти «Росатому». У Фінляндії ми закрили проект «Росатому» після російського вторгнення в Україну. «Росатом» тісно пов'язаний із військово-промисловим комплексом Росії, ця компанія брала участь у захопленні Запорізької ядерної станції. Такі зв'язки з російською військовою машиною самі собою більш ніж достатня підстава для введення санкцій», - заявив політик.

«Будь-яка співпраця з «Росатомом» має бути припинена», - підсумував Андерс Адлеркройц.

Нагадаємо, як повідомлялося раніше, Фінляндія розірвала контракт з «Росатомом» на будівництво АЕС. Серед причин зазначаються значні затримки з боку RAOS Project та її нездатність реалізувати проект. Також у заяві наголошується, що ситуація в Україні підвищила ризики для здійснення проекту.

Оценка материала:

5.00 / 2
В парламенті Фінляндії закликають запровадити санкції ЄС проти «Росатому» 5.00 5 2
Політика / Європа
24.09.2022 310
Еще материалы раздела «Європа»