НОВОСТИ ДНЯ: У Росії бояться "сюрпризів" ЗСУ до Нового року: "Олів'є в горлянку не полізе"  "Росіяни не тікають з поля бою": Путін продемонстрував цілковиту необізнаність про своїх солдатів-дезертирів  На Україну насувається потепління, але з мокрим снігом, дощами та поривами вітру  У Німеччині заявили, що Україна має право захищатися і за межами своєї країни  Мобілізація жінок в Україні: як призивають і кому потрібно обов'язково стати на облік  5 напоїв світу, які варто спробувати і якими можна зігрітися на Новий рік  Hubble зробив фотографію наймолодшої галактики у всесвітівсе новости дня
Політика
Україна
24.09.2022 6376

Які документи потрібні, щоб отримати "бронь" від мобілізації

Через повномасштабне вторгнення Росії в Україні запровадили воєнний стан та загальну мобілізацію.

В Україні бронювання здійснюється на підставі відповідних документів від Мінекономіки або (стосується, наприклад, водіїв) Мінінфраструктури, розповів виданню "Телеграф" адвокат Ростислав Кравець, голова профспілки "Українська незалежна фундація юристів", голова АТ "Кравець і партнери".

Для "броні" необхідно надати докази та документи щодо необхідності роботи конкретного співробітника на даному підприємстві. І підтвердити необхідність роботи цього підприємства в під час війни.

Кравець наголосив, що вимоги для отримання «броні» є досить розпливчатими.

"І задовольнити відповідні норми часом складно. Серед тих, хто має "бронь", наприклад, судді Верховного Суду. А завдяки змінам у законодавстві вже під час війни (приклала руку відома масою скандалів нардеп-"слуга" Третьякова), мобілізації не підлягають і нардепи", – резюмував він.

Оценка материала:

5.00 / 2
Які документи потрібні, щоб отримати "бронь" від мобілізації 5.00 5 2
Політика / Україна
24.09.2022 6376
Еще материалы раздела «Україна»