НОВИНИ ДНЯ: Допоможуть вигнати росіян з Криму назавжди. Умєров анонсував напрацювання на 2024 рік  “Могла закінчитися ще у 2022 році”: Дикий розповів, що кардинально змінило хід війни в Україні  Лінива ватрушка з сиром: швидкий рецепт  Зимові канікули в Київській області: коли школярі будуть відпочивати  На сході мокрий сніг, а на решті територій ожеледь й туман: погода на 11 грудня  Підтоплення "синьої" гілки метро Києва: причини, наслідки та терміни ремонту у підземці  Різдвяні пряники: святковий рецептвсі новини дня
Політика
Світ
27.09.2022 630

Що задумав Путін: експерт назвав приховану мету мобілізації в Росії

Часткова мобілізація може перерости в протести національних меншин всередині РФ, вважає Дмитро Снєгирьов.

1f05225e09262c0c7987b7594784a214_27.09.22

Президент Росії Володимир Путін, оголосивши так звану "часткову мобілізацію", намагається не лише врятувати ситуацію на фронті, але й вирішити "етнічне питання" в національних республіках РФ.

Таку думку висловив військовий експерт Дмитро Снєгирьов на Youtube-каналі ТСН.

"Основна хвиля мобілізації стосується національних меншин, тобто суб'єктів Російської Федерації - Башкортостан, Бурятія, республіки Північного Кавказу. Для чого це робиться? Вирішуються етнічні питання. За рахунок війни в Україні російська влада має намір позбавитися можливих протестних елементів за національною ознакою і, відповідно, за політичними вподобаннями", - пояснив він.

За словами експерта, йдеться фактично про "чистки" місцевого населення, і в суб'єктах РФ це теж розуміють.

"Давайте подивимося на реакцію всередині самої Російської Федерації. Вже прозвучали заяви Рамзана Кадирова, який прекрасно зрозумів, про що йдеться. Чечня не буде проводити мобілізацію на території республіки, бо начебто вже мобілізували на 254%. Звідки цей план взявся, ні для кого незрозуміло, але менше з тим, це перший тривожний дзвінок", - зазначив Снєгирьов.

Експерт також нагадав, що в чотирьох суб'єктах РФ наступного дня після оголошення мобілізації губернатори "заявили про порушення самого призову - так званої часткової мобілізації".

"Себто мобілізації підлягають навіть ті, хто мав би отримати бронь. Йдеться про те, що з національних республік забирають всіх без винятку. Акцент робиться саме за національною ознакою. Це не можуть не розуміти в РФ, що вже викликає протести. В Дагестані перекривають дороги, заяви в Чечні, те саме Татарстан", - підкреслив він.

Снєгирьов не виключив, що "так звана часткова мобілізація може викликати соціальні заворушення в регіонах РФ".

Оценка материала:

5.00 / 1
Що задумав Путін: експерт назвав приховану мету мобілізації в Росії 5.00 5 1
Політика / Світ
27.09.2022 630
Еще материалы раздела «Світ»